690 680 960

Przejeżdżał rowerem po przejściu, potrącił go samochód. Zobacz moment wypadku (wideo)

W miniony poniedziałek na ul. Turystycznej w Lublinie doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Moment zderzenia kierującego jednośladem z pojazdem osobowym zarejestrował jeden z kierowców. Nagranie znalazło się w serwisie YouTube.

Zdarzenie miało miejsce wieczorem 29 października za ul. Turystycznej w Lublinie. Na nagraniu widzimy groźną sytuację drogową z udziałem rowerzysty, który postanowił przejechać jednośladem po przejściu.

Po chwili dochodzi do potrącenia przez pojazd osobowy. Jego kierowca próbował jeszcze uciec w bok, ale niestety doszło do kontaktu z rowerzystą.

(fot. wideo YouTube Jarosław Wójcik)

46 komentarzy

 1. mandat dla rowerzysty to pikuś, odszkodowanie za naprawę auta co go potrąciło to dopiero koszty będzie miał bo zapewne nie jest ubezpieczony albo firma ubezpieczeniowa uzna, że to działanie celowe i nie bierze za to odpowiedzialności. Tylko kasa przemawia ludziom do rozumu.

 2. pedalarz dowie sie ile kosztuje zderzak

 3. bezmózgów przybywa w zastraszającym tempie

  Piękna i zasłużona nauczka …wszystkim jezdzącym po pzrejsciach i bez światel na rowerach nalezy takiej życzyć wczoraj po zmroku na lokalnej drodze wyprzedzałem 4 rowerzystów …tylko jeden miał swiatła …reszta kompletnie bez żadnych świateł …nawet bez jakiegokolwiek odblasku ,czyli samobójcy ,którym na razie się udaje …..a wracajac do tego przypadku ….zastanawiam się czy gdyby zamiast roweru był tam pieszy z „pierszeństwem ” czy tez by tak skończył ? czy może jednak kierowca by go jednak zauwałżył…obawiam się że jednak nie …

 4. wina,rowera,do je,bać ,mu zasrań,co,wi

 5. To że owy Rowerzysta złamał prawo i zamiast przestrzegania przepisów czyli zsiąść z roweru rozejrzeć się i upewnić czy może przedostać się na drugą stronę i przeprowadzić rower przez przejście dla pieszych po prostu chciał przejechać na oślep i tym samym jest oczywistym że jest współwinny w danym zdarzeniu.Ale że w miastach wzdłuż drogi jest pełno latarni oświetlone są jezdnie tylko mam jedną uwagę ponieważ często przejścia dla pieszych są nieoświetlone w samym Lubartowie jadąc w nocy lub tak jak teraz wieczór około godziny 18:00 kierowca nie tylko słabo widzi przejście dla pieszych ale i pieszych którzy chcą przejść na drugą stronę lub przez nie własnie przechodzą o ile droga jest bardzo dobrze oświetlona same przejścia dla pieszych pozostawiają wiele do życzenia i prosiłbym radnych urząd gminy by zajęli się tym problemem bo nadejdzie noc że przez tą nieprzemyślaną decyzję oszczędzania energii ktoś ucierpi lub zginie ,powiedzmy świeci się rząd latarni jedna druga trzecia piąta dziesiąta pojawia się przejście dla pieszych ciemno jak w grze komputerowej o tematyce horroru lub świeci się koło przejścia jedna latarnia która nawet w najmniejszym stopniu nie poprawia widoczności .Może zamiast tych sześciu w rzędzie latarni które się świecą można zrezygnować oświetlić trzy lub cztery i dzięki temu poprawnie oświetlić przejścia dla pieszych aby kierowcy czuli się bezpiecznie oraz sami piesi mogli bezpiecznie poruszać się po przejściu dla pieszych.

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Obchody rocznicy pacyfikacji wsi Ameryka, Łasków, Smoligów i Olszynka
Kiermasz Wielkanocny Podmiotów Ekonomii Społecznej
Modlitewny wieczór pamięci i wdzięczności
Stand-up: Aleksandra Radomska „Zrozumiesz jak dorośniesz”/ZAMOŚĆ
Kiermasz Wielkanocny okazją do wyrażenia solidarności i wsparcia