690 680 960

Pijany jechał motocyklem, zderzył się z volkswagenem

23-letni mieszkaniec gminy Drelów, kierując motocyklem zderzył się z jadącym z naprzeciwka osobowym volkswagenem. Wkrótce mężczyzna odpowie przed sądem za jazdę „na podwójnym gazie”.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 16 w miejscowości Jaźwiny w powiecie bialskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty.

Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 23-latek kierujący motocyklem marki Honda, doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka osobowym volkswagenem. Motocyklista na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia. Autem kierował 41-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. Na szczęście żaden z uczestników nie doznał poważnych obrażeń ciała.

– W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 23-latek kierował motocyklem „na podwójnym gazie”. Urządzenie wykazało 1,2 promila alkoholu w jego organizmie. Kierujący samochodem 41-latek był trzeźwy. Policjanci ustalili również, że kierowca jednośladu nie posiada uprawnień do kierowania. Dodatkowo motocykl, którym podróżował nie był dopuszczony do ruchu – informuje st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla z bialskiej Policji.

Teraz za swoje postępowanie mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

68-114357

2017-10-09 17:37:11
(fot. Policja Biała Podlaska)

13 komentarzy

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi