Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pies przechodził przez jezdnię – zderzyły się trzy auta. Jedna osoba w szpitalu

Spore utrudnienia czekają kierowców na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łeczna. W Turce zderzyły się trzy samochody osobowe.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 10:15 w miejscowości Turka. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe: chevrolet, volkswagen oraz honda. Jak występnie ustalili funkcjonariusze drogówki, wszystkie auta biorące udział w zdarzeniu jechały od strony Lublina w kierunku Łęcznej. Tuż za osiedlem Borek, jadący jako pierwszy kierowca hondy zauważył, jak na jezdnię wchodzi pies. Zwolnił a następnie zatrzymał pojazd żeby nie potrącić czworonoga. Jadący za nim kierowca volkswagena uczynił podobnie jednak jadący jako trzeci chevrolet, z impetem uderzył w znajdujące się przed nim auta.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja. Jak się okazało, jedna z kobiet doznała obrażeń ciała i przetransportowano ja do szpitala w Lublinie. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają teraz dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

W miejscu wypadku całkowicie zablokowany jest pas jezdni w kierunku Łęcznej. Wprowadzono ruch wahadłowy. Tworzą się spore korki.

(fot. lublin112)
2014-08-30 12:09:30

24 komentarze

 1. Niezachowywanie bezpiecznego odstępu od pojazdu poprzedzającego – typowe w Polsce, uczy się tego nie robić dopiero ten, kto był zmuszony do awaryjnego hamowania, większość kończy najechaniem. Gdzieś słyszałem o zasadzie odległości takiej, jak połowa prędkości: jedziesz 50 km/h – odstęp 25 co najmniej metrów, jedziesz 100 km/h – odstęp minimum 50 m. Brzmi sensownie.

  • Brzmi sensownie. Dałoby się wtedy wyprzedzać. A w Polsce wygląda to tak, że jakiś ułomny jedzie z prędkością dużo niższą od dopuszczalnej, kolejny za nim z odstępem 2 m, potem następny i tak jedzie się jak na spędzie owiec z baranem z przodu.

 2. A co z psem.Jak jego zdrowie.

 3. nie łamać sie wystarczy znaleźć właściciela i niestety właściciel buli kase za wszystkie 3 auta jeśli rolnik to ma OC na gospodarstwo które na bank zwierzęta obejmuje

 4. I znowu to samo pytanie od lat..
  Czy widząc na drodze zwierze ominąć go i (spowodować wypadek,dachować itp.)
  czy go rozjechać

  • Apolonia Pipkiewiczówna starsza

   Przetestuj to dwa razy i wybierz mniejsze zło.
   Zaspokoisz swoją dręczącą Cię ( od lat) ciekawość i nabędziesz wiedzy, którą będziesz mógł się z nami podzielić.
   😀

   • bardzo wyczerpująca nic nie wnosząca do tematu odpowiedź. Gratuluję poziomu. Jak wiesz to powiedz a jak nie to zamień swe odpowiedzi w złoto…

    internety – nic się z nich nie dowiesz póki pipkiewicze i inne mąciwody będą mięli do nich dostęp

  • ominąć i wydachować, a rozjechać ciebie

 5. Marysia - nie zawsze dziewica

  Nie pomnę jakiej marki to autko na fotce, ale wygląda iście artystycznie.
  Gapowe kosztuje, właścicielu tego dzieła.

 6. czy pies zostanie pociągnięty do odpowiedzialności? tak się tylko pytam.

 7. hej gadzina???a gdy był na przejściu

  • Artykuł 77 kodeksu wykroczeń – 200 zł kary dla właściciela wałęsającego się psa.
   Innymi słowy pies nie ma prawa być sam na przejściu.

 8. Jak to policjant przechodził przez jezdnie i nastąpiła kolizja? czegoś nie rozumiem

 9. Czjson a kim ty kirwa jestes ze tak sie udzielasz

Z kraju