Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Pijany listonosz zakończył jazdę na barierach

Będzie się teraz musiał tłumaczyć nie tylko przed policjantami, lecz również przed własnym synem. Pożyczył od niego samochód, który rozbił po pijanemu.

W nocy z soboty na niedzielę na al. Kraśnickiej w Lublinie, samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Świadkowie zdarzenia natychmiast powiadomili służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący volkswagenem mężczyzna, wyjeżdżając z ul. Bohaterów Monte Cassino stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na środek jezdni a następnie uderzyło w znak z nazwą ulicy oraz bariery energochłonne, na których zawisło.

Badanie alkomatem wyjaśniło, dlaczego kierowca nie był w stanie obrać właściwego toru jazdy. Miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Podróżował sam i nie wymagał interwencji medycznej. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy, niebawem stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie kolizji drogowej.

Dodatkowo będzie się musiał tłumaczyć z uszkodzeń auta przed własnym synem, od którego to pożyczył samochód. Mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

(fot. lublin112)
2016-02-21 08:00:11

28 komentarzy

  1. Aaron Fleischmann

    Czyżby lublin112 zostało wynajęte do rozpętania nagonki na określoną grupę zawodową? Ja rozumiem, gdyby ten człowiek jechał po pijanemu w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Ale jakie ma znaczenie jego profesja w w/w okolicznościach?

  2. i jak się ma teraz pijany proboszcz z ul.skierki Leszek sz.? który ma 2,5 promila i łze jak pies,ze to on nie prowadził?? różne rzeczy się ludziom zdarzają,nie popieram zachowania żadnego z panów,ale dość już obłudy w kościele..SORRY!!

  3. Jakim prawem jest wstawiony wizerunek tego człowieka, a inni są anonimowi?

  4. Słyszał ktoś kiedyś o jakimś wygłupie dziennikarza.

Z kraju