Lublin: Kompletnie pijany jechał wężykiem po mieście. Zatrzymali go świadkowie

Dzisiaj po południu na skrzyżowaniu ulic Mełgiewskiej i Graffa świadkowie zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę. Mężczyzna przejechał wężykiem przez pół miasta.

W sobotę po godzinie 16 jeden z kierowców dostrzegł na al. Warszawskiej w Lublinie dziwnie poruszającego się peugeota. Auto co chwila zjeżdżało na sąsiedni pas ruchu, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Pojazd po chwili wjechał na al. Solidarności i ruszył w kierunku zamku. W trakcie jazdy nawet na szerokiej trzypasmowej jezdni kierujący niebieskim autem nie był w stanie utrzymać prostego toru jazdy.

Podejrzewając że kierujący nim mężczyzna jest pijany, świadek powiadomił o wszystkim policje. Jednak zanim patrol dojechał na miejsce, kierowca peugeota o mało nie staranował innego, poruszającego się w tym samym kierunku auta. Wtedy świadkowie postanowili działać. Gdy samochód skierował się w kierunku ul. Mełgiewskiej i stanął na skrzyżowaniu z ulica Graffa, wybiegli ze swoich pojazdów i wyciągnęli zza kierownicy zamroczonego alkoholem mężczyznę.

Po chwili na miejsce dojechali funkcjonariusze lubelskiej drogówki. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna trafił na komisariat, gdzie będą z nim prowadzone dalsze czynności zaś jego auto laweta przewiozła na policyjny parking. Mężczyzna gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Grozi mu za to do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112)
2015-04-18 17:37:49

Zobacz również

22 komentarze

 1. dobrze! chłopaki z siódemy pokazali że BMW też może !

 2. Brava dla chłopaków za działanie , miło się czyta że jest coraz więcej ludzi którym nie jest obojętne to co wyprawiają moczymordy na drogach

  • eM Patyk niepraktykujący

   Dołączam i swoje szczere uznanie dla prawidłowej postawy świadków jady tego ochlapusa.

 3. A tak apropo naszej lubelskiej policji to mogliby ruszać tyłki bo ostatnio też byłem świadkiem zatrzymania pijanego kierowcy i po powiadomienu panowie policjanci jechali chyba obwodnicą bo zajęlo im to prawie 30min żeby dojechać.
  Droga z najbliższego komisariatu do miejsca zatrzymania trwa dosłownie 3 min.
  W większości przypadków to my zwykli obywatele łapiemy takich kierowców a Ci to przyjeżdżają na gotowe.
  I jeszcze później ciąganie na zeznania itd.
  Z WERWĄ PANOWIE I PANIE MUNDUROWI!

  • jednym z tych 3 gości co zatrzymywali był policjant po służbie, przeciez skul go w kajdanki wiec byli w tym przypadku dość szybko☺

 4. Kolejne scierwo pijackie. Lubelskie to specyficzny region, zagłębie pijackie. Szkoda to piękny i dziewiczy rejon Polski ale przez takie menelstwo traci swój urok. A do tego nie ma tez prawdziwego gospodarza który by zadbał o rozwój tego regionu.

 5. Brak mi słów dla takiego kretynizmu i bezmyślności!!!!!!!!!!!!

 6. W następnym artykule opisujecie działania dzielnych lubelskich policmajstrów – ile osób skontrolowali na trzeźwość – o tym, że kontrolują to godzinę wcześniej słyszałem na CB – takie kontrole to tylko pod publiczkę i jakiś oddany dziennikarzyna napisze o ciężkiej pracy policji. Gdzie jest policja gdy nagminnie ktoś wymusza i z prawego pasa jedzie na skrzyżowaniu Narutowicza-Nadbystrzycka , gdzie jest policja gdy nagminnie wymuszają pierwszeństwo na skrzyżowaniu Lubelskiego lipca – Piłsudskiego. Tam ich nie ma – lepiej stanąć w krzakach i mierzyć prędkość na e-S -ce gdzie jest ograniczenie do 60. Czy ktoś widział policjanta kierującego ruchem na skrzyżowaniu Solidarności-Sikorskiego, kiedy światła nie radzą sobie i korki są od Sikorskiego do Zamku. Ten co pisał peany na cześć lubelskiej policji na wierszówkę zarobił, na szacunek czytelników – NIE.

 7. Bravo zieciacha

 8. Brawo dla policjanta ze srebrnej mazdy , ktory po cywilnemu zatrzymal pijanego kierowce i mial swoje kajdanki. ….

 9. LSW? pijany wieśniak?

 10. a gdyby był tor ??

 11. Mozna pokazać ryja tego Pana ??

 12. brawo chłopaki:)

 13. Tylko strzelac w leb

  • Jajcareczka mała

   Kulka ! – Opanuj się na ten tychmiast, albo jeszcze szybciej!!!
   Przecież to człowiek, mający rodzinę, która pewnie umie czytać i z braku innych zmartwień natychmiast to przeczyta i będzie im przykro jak cholera, albo i mocniej, jak se pomyślą, że są tacy jak ty i zabiliby za marnego kielicha.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online