Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Kraśnicka: Pijany i bez uprawnień 21-latek wjechał bmw w bariery

Kolejny pijany kierowca szalał po ulicach Lublina. Powstrzymały go bariery energochłonne. Nie miał uprawnień do kierowania.

Tuż po północy, w nocy z piątku na sobotę, służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na al. Kraśnickiej w Lublinie. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Jak się okazało, bmw wjechało w bariery.


 

Pasażer pojazdu został przetransportowany do szpitala. Jak nas poinformowano, najprawdopodobniej doznał złamania ręki oraz ogólnych potłuczeń ciała. Kierowcy udzielono pomocy medycznej na miejscu, odmówił on transportu do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący bmw 21-latek, jadąc w kierunku centrum, po minięciu skrzyżowania z ul. Jana Pawła II stracił panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło następnie w bariery energochłonne.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie miał za to uprawnień do kierowania, zaś pojazd którym się poruszał, nie posiadał badań technicznych. Jak tłumaczył kierowca, podczas jazdy odpadło mu koło, dlatego wjechał w bariery. Nie potrafił jednak odpowiedzieć, które to było z kół.

Samochód trafił na policyjny parking. Kierowca po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

(fot. lublin112)
2016-01-30 02:20:14

50 komentarzy

  1. taka trójeczka połączona z silnikiem 2.5I to jedna z lepszych bryczek w swojej klasie na światowych rynkach , nic dziwnego że młodzi gniewni chętnie je kupują tym bardziej że za 10.000 zł. można kupić w dobrym stanie , moja 525 ma już przejechane 600.000 km i choć mam też kilkuletnie AUDI to preferuje jazdę moją bunią

  2. ta becia to była 2.8 dobrze rasowana bodajże z turbo, miał czym cisnąć hehe

  3. Co na to Renatka ?

  4. A co na to Renatka

  5. renatka się cieszy, synio błysnął przed światem, w lampach fleszy….wioskowy debil…KS w tym przypadku byłoby najbardziej humanitarnym rozwiązaniem problemu pt. sebcio