Jechali pielęgnować konopie indyjskie, zostali zatrzymani (zdjęcia)

Łęczyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy prowadzili plantację konopi indyjskich. 26 i 27-latek wpadli w momencie kiedy jechali pielęgnować rośliny.

Łęczyńscy policjanci w rejonie kanału Wieprz – Krzna ujawnili plantację konopi indyjskich. Łącznie znajdowało się tam 114 roślin w różnej fazie wzrostu.

Dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o założenie nielegalnej uprawy zostało zatrzymanych w trakcie dojazdu do plantacji, kiedy jechali pielęgnować rośliny.

Mundurowi po zatrzymaniu obu mężczyzn sprawdzili także pomieszczenia zajmowane przez plantatorów. W jednym z obiektów ujawnili 8 roślin konopi znajdujących się w plastikowych doniczkach, susz roślinny marihuany oraz metalowy młynek z zawartością suszu.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty zorganizowania nielegalnej plantacji, która to uprawa mogła dostarczyć znacznej ilości ziela konopi. Jeden z nich trafił na dwa miesiące do tymczasowego aresztu. Za popełniony występek mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

(fot. Policja Łęczna)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. Osiem lat dla producenta śmierci – taka spuściznę pozostawiła nam III RP! Produkcja śmierci zaczyna się jak zwykle od uprawy trawki narkotycznej, ale żniwa będą już na słomie makowej, a konanie w rynsztoku ze skłutymi żyłami przy garnku z kompotem. Zwyrodnialców, którzy produkują śmierć może powstrzymać tylko azjatycki system karania za przestępstwa narkotykowe: za produkcję i handel – kara śmierci, za posiadanie – dożywocie.

  • Taaa, brakuje mi jeszcze jednego postulatu: morderców, gwałcicieli i pedofili uniewinnić wszak to niska szkodliwość czynu…
   Anka nie wiem co bierzesz, ale na pewno nie jest to marihuana. Odstaw te dopalacze i inne odurzające środki i zgłoś sie do psychiatry, może nie jest za późno…

  • Producenta śmierci? Hueehiehuehue

  • Anka zawsze jak czytam twoje wpisy to mysle ze pokroju pani godek jestes. Pelne sredniowiecze i zacofanie. Odsylan do fachowych naukowych publikacji. Zaaktualizujesz wtedy swoja wiedze w temacie marihuany

  • Na szczęście Państw z legalną narkotyczną trawką przybywa a takich oszołomów jak ty ubywa, jeszcze chwilę poczekamy. P.S ciekawe co powiesz o ludziach którzy używają marihuany w leczeniu, też będą sięgali po mleko makowe albo leżeli ze skutymi żyłami? poczytaj najpierw historię marihuany i dlaczego została zdelegalizowana! p.s wstępem do twardych, miękkich i każdych innych narkotyków jest alkohol, tak wynika z badań.

 2. Anka co ty za głupoty piszesz ???jaka smierć

 3. Nie wiem nie widziałem, tak se gdybam.

  Pomyśleć że kiedyś na wsiach tyle,, dobra”uprawiło się hektarami i nie wiedziano jaki,, luksus” każdy miał za stodołą, ach aż się łezka w oku kręci ???

 4. Podobno koronnym dowodem w sprawie jest konewka.

 5. Ropuch czy Łopuch haha ? dobrze jest !

 6. Zeus Ty śmierdząca ruda pyto hahahah

 7. A co z alkoholem i tytoniem? Legalne trucizny, bo opodatkowane.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Uroczyste poświęcenie wozu bojowego w Żabnie
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
W najbliższą sobotę w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się „Potańcówka”
Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy