690 680 960

Jadłodzielnia pęka w szwach. „Pomóżcie uratować jedzenie przed zmarnowaniem”

Po świętach lubelska Jadłodzielnia pęka w szwach. Jest w niej tyle jedzenia do zabrania, że jeżeli ktoś zdecyduje się dowieźć kolejne produkty, po prostu się one nie zmieszczą. Przekazujcie informacje o tym miejscu osobom potrzebującym.

20 komentarzy

 1. Teraz jadłodzielnia pęka w szwach a przed świętami mało się nie powściekali w marketach na zakupach.Po co było tyle kupować?

 2. Już niebawem pomożemy

 3. A coś w Białymstoku jest? Z chęcią bym skorzystał i skosztował czegoś dobrego.

 4. Zostaw to na święta! W święta no jedz popatrz ile zrobiłam szkoda żeby się zmarnowało.Niestety ale tak jest w 90% domów a później zdziwienie że tyle trzeba wyrzucić. Jestem za tym aby zanieść to co czego mamy za dużo no ale osoby najbardziej potrzebujące raczej nie mają dostępu do internetu i innych mediów i śmiem przypuszczać że większość z nich niema pojęcia że coś jest w lublinie. Podejrzewam też że mało kto podejdzie do takiej osoby i powie jej o takim miejscu .Niestety ale taka jest prawda.

 5. Tak, a wczoraj jak przechodziłam tamtędy to pani opiekująca się jadłodzielnią nie pozwoliła jakiemuś panu wziąć za dużo. Chłopina się tłumaczył, że on tylko chciałby troszkę ciasta, a ta taka wredna…

 6. Proszę Nie Limitowac dostarczonej żywności!!!
  Bo opiekunowie jej będą musieli sami ja zjeść!!!

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas