Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Cuple: Sześć osób w szpitalu po zderzeniu dwóch aut. Droga jest całkowicie zablokowana

Groźny wypadek na trasie z Bełżyc do Poniatowej. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych sześć osób w tym czworo dzieci trafiło do szpitali.

Do wypadku doszło w czwartek o godzinie 17:45 na drodze wojewódzkiej nr 832 w miejscowości Cuple pod Bełżycami. Na skrzyżowaniu z drogą lokalną zderzyły się dwa samochody osobowe: volvo i hyundai. Jedno z aut uderzyło jeszcze w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, karetki pogotowia ratunkowego i policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

By dostać się do poszkodowanych z hyundaia strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Łącznie poszkodowanych zostało sześć osób w tym dzieci. Jak ustaliliśmy, najpoważniejszych obrażeń doznał jeden z chłopców, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że jeden z kierowców zignorował znak stop i wymusił pierwszeństwo przejazdu. Droga pomiędzy Bełżycami a Poniatową jest całkowicie zablokowana.

Jest to kolejny w ostatnich dniach wypadek w tym miejscu. Wczoraj rano w podobnym zdarzeniu cztery osoby trafiły do szpitala.

AKTUALIZACJA 19:30:

Jak informuje kpt. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie w zdarzeniu poszkodowanych zostało łącznie 8 osób, w tym troje dzieci w wieku 2, 3 i 6 lat. W akcji ratunkowej uczestniczyły 3 zastępy straży pożarnej, łącznie 11 ratowników, 3 karetki pogotowia ratunkowego oraz śmigłowiec LPR.


Wyświetl większą mapę

(fot. nadesłane)
2016-05-19 19:01:25

14 komentarzy

 1. Borys (oryginał)

  Widać kto zapina pasy bezpieczeństwa. Szkoda dzieci.

 2. minister do spraw właściwych

  ile zboża stratowali

 3. Joe Głodomór

  Mam wrażenie, że jednak Kia, a nie Hyundai.

 4. Obywatel wsi Świdnik koło miasta Lublin

  Regularnie jeżdżę tą drogą. Tam jest ograniczenie do 40 a niektórzy lecą tam 80-90. Więc taki wypadek to była kwestia czasu.

 5. Jaki ma cel wykonywania zdjec radiowozow karetek itp…

  • Jednych rajcują karetki, radiowozy a w szczególności wozy bojowe straży pożarnej a normalnych KOBIETY. Zaś kobity wodzą oczętami za facetami w mundurach.

 6. Ewidentnie widać Kia Sepiha

 7. Miejmy nadzieję że wszystko dobrze się skączylo z dziećmi i niech wracają do zdrowia . Jak widać komuś marki samochodów się pomylily bo to nie hyundai tylko kia .

Z kraju

Sport