W ciągu najbliższych godzin przewiduje się opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów od 25 mm do 30 mm. Możliwe jest również w naszym regionie wystąpienie lokalnie burz.
Dzisiaj wieczorem na al. Solidarności w Lublinie zderzyły się dwa auta. Kierowcy stali w długich korkach.
W niedzielę około godziny 18:30 na ul. Jana Pawła II doszło do potrącenia. Zdarzenie miało miejsce na wysokości ul. Granitowej.
W niedzielę na Torze Lublin spotkali się miłośnicy dwóch niemieckich marek, Volkswagena i Audi. Tor pękał w szwach. Na zlot przyjechało ponad trzysta pojazdów.
W sobotę wieczorem w Czerniejowie auto z czterema osobami wpadło do rzeki i dachowało. Pijany kierowca nie widział problemu, że wsiadł po alkoholu za kierownicę. Podróżni w mitsubishi jechali ze Skrzynic do Świdnika. Kierowca z blisko 2,5 promila chciał przejechać ponad 20 kilometrów. Wszyscy podróż zakończyli w rzece.
Rajd pijanego kierowcy po ulicach Lublina znów zakończył się tragicznie. W szpitalu zmarł mężczyzna, który został potrącony przez pijaka za kółkiem.
Od czwartku docierają do nas sygnały od Czytelników, że w okolicach Felicity piesi zamiast przechodzić przez przejście dla pieszych biegają po dwupasmówce. Sygnały te niestety potwierdziły się.
W sobotę na stadionie przy ul. Zemborzyckiej Tytani Lublin rozegrali sparing z drużyną z Radomia. To sportowy test przed rozpoczynającym się sezonem. 6 kwietnia pierwszy mecz rozgrywek i początek sezonu.
W sobotę około godziny 14 w Świdniku Małym doszło do przerwania gazociągu na budowie w pobliżu szkoły. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie gazowe i policja. Trwa ewakuacja mieszkańców.
W dniu 17 marca 2014 roku patrol Straży Miejskiej zlokalizował przy ulicy Stary Gaj dzikie wysypisko.
„Woda i energia” to temat przewodni tegorocznych obchodów Światowego Dnia Wody. Mają one na celu zwrócenie uwagi na zasadnicze dla Planety znaczenie zasobów czystej, zdrowej wody i propagowanie zrównoważonych form zarządzania nimi.
Ciepły piątkowy wieczór przyniósł to czego najbardziej obawiali się strażacy. Trawy płoną gdzie się tylko da.
W szpitalu zmarło 3-letnie dziecko, które zostało ranne w środowym wypadku. Jechało z własnym dziadkiem.
Nie działają kolejne wyświetlacze na lubelskich przystankach. Znów dali o sobie znać wandale.