Dzisiaj w nocy w Motyczu doszło do poważnego wypadku. Kierująca oplem kobieta wypadła z drogi i uderzyła w drzewo.
-To już kolejny raz jak idiota z czarnego BMW nie daje spać mieszkańcom - pisze do nas Czytelnik. Kierowca pomylił osiedlowe uliczki z torem wyścigowym.
Wieczorem samochód osobowy potrącił rowerzystkę, nie zatrzymując się odjechał. Świadkowie ruszyli w pościg za kierowcą.
W ciągu kilku godzin nad nasz region napłynie gorąca, sucha i upalna masa powietrza. Już teraz warto pomyśleć o wyjeździe nad wodę lub sporej ilości cienia.
W piątek po południu doszło do ewakuacji w Galerii Olimp. Informację o zdarzeniu przesłał nam Czytelnik.
Dziś, 1 sierpnia, od godziny 20:00 zostanie zamknięta dla ruchu ulica Walecznych przy skrzyżowaniu z aleją Władysława Andersa od strony ulicy Unickiej.
Grupa osób utknęła na lubelskim lotnisku w oczekiwaniu na wylot do Bułgarii. Samolot wcale nie przyleciał.
Zapowiadane burze i nawałnice przetoczyły się w czwartek przez nasz region. Doszło do lokalnych podtopień a złamane drzewa uszkodziły budynki i samochody.
Poważny wypadek na al. Witosa w Lublinie. W zderzeniu trzech samochodów osobowych, trzy osoby trafiły do szpitala.
W związku z remontem ul. Łęczyńskiej od 1 sierpnia br. (piątek) zostanie uruchomiona tymczasowa linia nr 709 na trasie Mełgiewska WSEI - Gospodarcza - Hutnicza - Łęczyńska (do przystanku Przyjaźni 01).
W czwartek rano na osiedlowej uliczce w Lublinie doszło do poważnego w skutkach wypadku. Kierowca samochodu był reanimowany.
Jeżeli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu - POWIADOM NAS!, zachęcają komendy Policji w całym kraju. Także w Lublinie.
W czwartek nad Polską będzie przebiegać chłodny front atmosferyczny oddzielający gorące powietrze zwrotnikowe od chłodniejszej masy polarnomorskiej. Powietrze będzie charakteryzować się bardzo wysoką zawartością pary wodnej. Należy spodziewać się rozwoju silnych burz z ulewnymi opadami deszczu.
Dzisiaj po południu samochód osobowy uderzył w przyczepę jadącego przed nim ciągnika. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.
W środę po południu w Lublinie doszło do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych. Na szczęście ucierpiały tylko pojazdy.