Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Było za szybko na zakręcie. Mazda uderzyła w drzewo, pasażerka w szpitalu

Młoda kobieta trafiła do szpitala po tym, jak samochód którym podróżowała uderzył w drzewo. Kierowcy nic się nie stało.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 20:20 na ulicy Pliszczyńskiej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący mazdą 20-latek jechał od strony ulicy Turystycznej. Na łuku drogi, w wyniku nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad pojazdem.

Auto zjechało na pobocze a następnie uderzyło w przydrożne drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Świdnika Dużego, zespół ratownictwa medycznego i policja. Do szpitala została przetransportowana pasażerka mazdy.

Jak nas poinformowano, 18-latka doznała ogólnych obrażeń ciała, była przytomna i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowcy nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.


Wyświetl większą mapę

(fot. lublin112)
2016-10-22 22:45:23

10 komentarzy

 1. No to por*chane… 😀

  • Pan derechtor Solejuk w relacji na żywo prosto z ławeczki

   Jednak drzewa są niezastąpione jako hamulec bezpieczeństwa, pan Hołowczyc nie ma racji domagając się wycięcia „w czambuł” wszystkich drzew przydrożnych do 100 metrów od drogi. 🙂

 2. Blachy LZ… – czyli zapewne kolejny pusty studencik chciał tym razem lachonowi przyszpanować w sobotniom noc. prendkościom . Brawo tatuś buraki będzie musiał sprzedać na nowowom mazdem.

  • Wypowiadasz się, a nawet ludzi nie znasz, oceniasz po blachach taki cwany jesteś? A pewnie jeździsz sam samochodem od tatusia.. Naucz się pisać albo słownik sobie kup i dopiero wtedy się wypowiadaj na publicznych stronach.. Na prawdę dzieci w przedszkolu lepiej piszą..

 3. siema albo się nie ma

  wcale nie jechał za szybko tylko droga mu nagle przed maską skręciła potwierdzone info

 4. Kupię felgi do mazdy 🙂

 5. Kto daje takim prawo jazdy? Stanowią zagrożenie dla siebie i innych. Powinni zabierać prawko dożywotnio i konfiskować samochody.

 6. Sebix w szkole na fizyce nie uważał.