Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

3-letnia dziewczynka chodziła w piżamie po ulicy. Ojciec spał w domu

Sąd rodzinny zajmie się sprawą 3-latki, która w samej piżamie chodziła jedną z ulic w Białej Podlaskiej. Ojciec dziewczynki w tym czasie spał.

Wczoraj bialscy policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkanki Białej Podlaskiej, że na jednej z ulic natrafiła na małą dziewczynkę w piżamie i skarpetkach. Dziecko było samo, więc kobieta zaopiekowała się nim i zaprowadziła do znajdującej się nieopodal przychodni zdrowia.

Policjanci działający na miejscu, nie mogli ustalić, gdzie mieszka dziewczynka i kto się nią opiekuje. Po godzinie 10 do przychodni przyszedł mężczyzna szukający dziecka. Okazało się, że 23-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jest ojcem dziewczynki.

Mundurowi wyczuli od niego woń alkoholu, więc przebadali go alkomatem. Jak się okazało mężczyzna miał pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 23-latek tłumaczył się policjantom, że opiekując się córeczką, zmęczony pracą na nocną zmianę, zasnął. W tym czasie dziewczynka wyszła z domu.

Policjanci przekazali 3-latkę matce. Śledczy ustalają, czy dziecko nie zostało narażone na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Jeśli to potwierdzą, 23-latkowi może grozić odpowiedzialność karna. Sprawą nietrzeźwego ojca trafi także do sądu rodzinnego.

2018-04-13 15:00:05
(fot. ilustr. pixabay.com)

7 komentarzy

  1. Kto śpi nie grzeszy!

  2. Prawdziwy Polak bez PIS i PO

    kolejny dowód słuszności 500+ , im się należy jak premie dla rządzących- masakra

  3. nie wiem jak można nie zamknąć mieszkania…i przy małym dziecku nie mieć górnego zamka…

    • 3 letnie dziecko potrafi samo otwierać i zamykać zamek, krzesełko czy stopnie do umywalki to też nie problem przenieść

  4. Zawsze się jakaś święta menda znajdzie i umili życie

  5. Takie małe dzieci są często nieobliczalne i mega pomysłowe.

Z kraju