Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie audi z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala

Do kolejnego groźnego wypadku doszło na ulicach Lublina. Tym razem na al. Spółdzielczości Pracy.

Kolejny groźnie wyglądający wypadek na ulicach miasta. Na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie zderzyły się dwa pojazdy. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, oba auta jechały w tym samym kierunku, w stronę Lublina. Tuz za wiaduktem w rejonie Giełdy Rolnej doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego osobowe audi uderzyło w barierki oddzielające pasy ruchu.

Dwie osoby podróżujące samochodem osobowym, kierowca oraz pasażerka zostali przetransportowani do szpitala. Na chwilę obecną nie jest znany jeszcze stan ich obrażeń.

Ze wstępnych ustaleń wynika, ze kierujący ciężarówka zmieniał pas ruchu i zaczepił o samochód osobowy, ten zaś wpadł na przód ciężarówki a następnie uderzył w barierki. Szczegółowe przyczyny oraz okoliczności zdarzenia wyjaśni jednak dopiero policyjne postępowanie.

(fot. lublin112)
2014-10-17 00:41:21

12 komentarzy

 1. dobre firma raben na UK blachach ehhehe dobreeeeeeeeee

 2. Dalej zachęcam do jazdy lewym pasem 50 km/h na drogach szybkiego ruchu, oczywiscie wina kierowcy tira. Jednak osobówka tez tu nie jest bez winy dlaczego Tir zmieniał pas ruchu ? Pewnie liczył na to ze audi zjedzie z lewego pasa przeliczył się i buum !!!

 3. fątaś zwyczajny od szlafmycy

  A ja dalej pytam: jakiej szerokości powinna być droga, żeby dwóch przygłupich mogło się na niej bezpiecznie minąć lub wyprzedzić?
  Czy szerokość pasa startowego naszego lotniska nie byłaby za mała?

 4. zderzenie miało miejsce na górce obok wiaduktu giełdy rolnej, droga o dwóch pasach wyprzedzamy z lewej ale jeśli ktoś wykupi sobie „abonament” na jazdę lewym pasem tak jak wszytkie samochody z rejestracją LLB to potem mamy takie kolizje.

  • Akurat wsiok od nieumiejętnej jazdy lewym pasem miał rejestracje z Obwodu Wołyńskiego (AC) a nie z powiatu lubartowskiego 🙂

 5. zderzenie miało miejsce na górce obok wiaduktu giełdy rolnej, droga o dwóch pasach wyprzedzamy z lewej ale jeśli ktoś wykupi sobie „abonament” na jazdę lewym pasem tak jak wszytkie samochody z rejestracją LLB to potem mamy takie kolizje.

 6. Jeżdżę tamtędy co dziennie, mam rejestracje LU 😉 (od pokoleń)i fakt wszystkie LUB, LLB wjeżdżają przy Decathlonie na lewy pas bo pod Niemcami skręcają w lewo !!!!!!! . Zobaczcie , ze na Spółdzielczości lewy pas zakorkowany a prawy wolny !!! Lewym jedzie się 40-50km/h a prawym 70-80!!!!!!
  I tyle mam do do dania

 7. I tak jakiś pedal….ki kolor tego audi był !!! Wcale nie szkoda tak brzydkiego i niemieckiego złomu!

  • Złomu nie… A ludzi którzy tam byli? Takich jak ty powinno się celowo wysłać pod takiego tira. I obyś przeżyl

Z kraju