690 680 960

Wbił żonie nóż w brzuch, na jej zwłokach położył 19 róż. Z więzienia wyjdzie na starość

Zakończył się proces Przemysława K. z Chełma, który został oskarżony o brutalne zabójstwo swojej żony. Powodem był złożony przez nią pozew o rozwód. Sąd nie miał wątpliwości co do winy mężczyzny.

W środę przed Sądem Okręgowym w Lublinie zapadł wyrok w sprawie 43-letniego Przemysława K. z Chełma. Mężczyzna w lipcu 2016 roku czekał na żonę w ich mieszkaniu przy ul. Mickiewicza w Chełmie. Usiłował nakłonić małżonkę, aby ta od niego nie odchodziła. Kobieta miała jednak dość 10-letniego ciągłego znęcania się nad nią. O zakończeniu związku myślała od wielu lat, jednak bała się reakcji porywczego męża. Dopiero kolejna interwencja policji i założenie niebieskiej karty sprawiło, że nabrała odwagi, zdecydowała się odejść od męża i zaczęła sobie układać życie na nowo.

Monika K. nie dała się przekonać mężowi, aby z nim została. Wtedy ten chwycił za nóż, który wbił w brzuch swojej małżonki. Następnie na jej ciele położył bukiet składający się z róż. Było ich 19, czyli tyle, ile lat trwało ich małżeństwo. Potem podciął sobie żyły, podszedł do okna i wyskoczył z 3 piętra. Przeżył, lecz doznał licznych obrażeń ciała.

Gdy jego stan się poprawił, został przesłuchany. Nie przyznał się jednak do zabicia kobiety, twierdząc, że jego żona popełniła samobójstwo. Biegli wykluczyli jednak przedstawianą przez mężczyznę wersję wydarzeń. Przedstawiono mu w sumie trzy zarzuty: zabójstwa, znęcania się nad żoną, oraz stosowania wobec niej szantażu. Chodziło o to, że w trakcie małżeństwa wykonał żonie tysiące nagich zdjęć, po czym groził, że porozsyła je jej znajomym. Mężczyzna przyznał się tylko do ostatniego z zarzucanych mu czynów.

Proces mężczyzny toczył się za zamkniętymi drzwiami. Sąd uznał, że mężczyzna dopuścił się zarzucanych mu czynów i winien jest śmierci swojej małżonki. Analizy biegłych wskazują, że Przemysław K. działał w stanie silnego wzburzenia emocjonalnego, jednak nie była to zbrodnia w afekcie. Zabójstwo było konsekwencją wieloletniego znęcania się nad małżonką. Dlatego też skazał mężczyznę na 25 lat bezwzględnego pozbawienia wolności.

(fot.pixabay.com)
2018-03-28 14:19:55

11 komentarzy

 1. Krolowa ula i inne

  Ten czlowiek poniosl juz najwyzsza kare. Do konca zycia bedzie musial z tym zyc. Wspolczujcie mu tak jak temu mordercy co dzis zabil swoje dziecko. Podobno smierc najblizszej osoby wg was to najwyzsza kara i juz wiecej nie trzeba.

  • Ale pierdaczysz.

  • takjaktakkatjatkta

   Chyba wszyscy powinniście w pierwszej kolejności iść leczyć się na głowę zanim skończycie jak ten wyżej tu opisany i reszta mu podobnych…

 2. To był tooooooksyczny związek od początku.
  Ja też nie toleruję tylko jednej słusznej strony
  Partnerstwo i kompromis z jednej jak z drugiej strony ma rację bytu.
  To są moje spostrzeżenia i dlatego ustąpiłem takie nieprzejednanej miłosci. Nie tłumaczę jego zachowania , ale wiem z doświadczenia że druga strona potrafi być brutalna tylko facetowi nie wypada o tym mówić.

 3. Klasyka. Kolejna baba która doprowadziła faceta do ostatecznosci. Przez 19lat bylo ok.A tu nagle sie znecal? Musiała mieć innego. Szkoda mi osobiście tego gościa, lepiej by było gdyby jednak udało mu się pożegnać z tym światem .

  • Jakie te chłopy słabe, że dają się głupiej babie doprowadzić do ostateczności. Zwykłe ciamajdy ?

   • takjaktakkatjatkta

    A te co doprowadzają do tej ostateczności to żal nazywać mianem kobiet, chyba tylko dla tego, że mają cycki i narządy rozrodcze, bo z zachowania to czasem nawet facetem takie trudno nazwać.

 4. ZMARNOWALA MU 19LAT ŻYCIA. CHŁOP JA KOCHAL MOZE SIE POSWIECAL. NIE DAJ BOŻE CZEGOS TAKIEGO DOŚWIADCZYC W ŻYCIU.

 5. ZMARNOWALA MU 19LAT ŻYCIA. CHŁOP JA KOCHAL MOZE SIE POSWIECAL. NIE DAJ BOŻE CZEGOS TAKIEGO DOŚWIADCZYC W ŻYCIU! 🙁

 6. Ciężko jest oceniać cokolwiek jak się nie zna szczegółów. Może i był podły, a może to babie się po prostu znudził wydoiła z niego ile mogła i chciała mieć drugiego (wcześniej podawali, że miała już drugiego). Baba równie dobrze może chłopa lać, wzywać policję i sobie niebiesko kartę założyć aby mieć alibi.

 7. już widzę że się znęcał nad nią, typowe oskarżenia kobiet, gdy chcą rozwodu i IDĘ O ZAKŁAD ŻE MIAŁA KOGOŚ NA BOKU

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas