Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trzej mieszkańcy Lublina zatrzymani. Zabezpieczono ponad 11 kg substancji psychotropowych i środków odurzających (wideo, zdjęcia)

W jednym z garaży na terenie Świdnika oraz w mieszkaniu świdniccy policjanci ujawnili ponad 11 kg substancji psychotropowych i środków odurzających. Trzej mężczyźni w wieku 26, 28 i 29 lat zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdniku podczas realizacji materiałów operacyjnych ustalili, że w jednym z garaży na terenie Świdnika mogą być przechowywane narkotyki. Ich ustalenia potwierdziły się.

– Gdy 28 i 29-latek przyjechali do garażu. Operacyjni w ich obecności przeszukali pomieszczenia i odnaleźli w sumie ponad 11 kg marihuany i mefedronu. Mężczyźni zostali zatrzymani. Następnie policjanci pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzn, gdzie odnaleźli kolejne porcje narkotyków oraz zatrzymali znajdującego się tam 26-latka. Ponadto okazało się, że dwóch z zatrzymanych mężczyzn jest poszukiwanych – informuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

Wszyscy trzej mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania oraz wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających i psychotropowych.

– Wczoraj sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności – dodaje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka

 

 

16 komentarzy

 1. do czego to doszło kiedyś maryśkę palili hipisi i rosła sobie wzdłuż bystrzycy jako chwast a teraz wzięli się za handel chwastem i to kto dresiarze normalnie tragedia świat na głowie stoi aby policja zajmowała się chwastami,

 2. do ramazanas, wiadomo że chwasty nie będą chodzić w gajerach pod krawatami i dyplomatkami, Oni muszą się wyróżniać, wygodny dresik, żeby mogli szybko uciekać i obowiązkowa torebeczka.

 3. Czarne buty, białe skarpetki i za krótkie spodnie. Nie wiem kto stworzył tę modę, ale można po niej poznać ćwierćinteligentów jak po tatuażach na buzi…

 4. No i każdy dealer musi mieć obowiązkowo psa pitbulla lub amstaffa.

 5. Gangsty beda chodzic zadami po podlodze na celi.

 6. Bardzo szybki w nogach

  Brawo policja stop narkotykom!

 7. No i bmka w garażu

 8. Ile z tego można było by upiec ciasteczek😁

 9. A teraz beda rznac Sobonia na przesluchaniu,on tez z Hamburga…

 10. Tak zapytam się z ciekawości, czy któryś z rodziców chciałby, aby jego dzieci kupowały te świństwo za swoje kieszonkowe?

  • ZOSTAWCIE OGRODNIKÓW

   To niech tak wychowają dziecko by nie uciekało w takie używki. Trawa była, jest i będzie. Sadzić, palić, zalegalizować.

   • Trawa pryskana heroiną zdrowia życzę.

   • To konopie są nielegalne? Tyle tego rośnie zawsze w wilczopolu i Majdanie Metowskim myślałem że tylko handel. Widzę że jestem już chyba za stary inne pokolenie

Dodaj komentarz