Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijacki rajd po ulicach miasta. Spowodował trzy kolizje a potem uderzył w drzewo

Rozbite samochody, zniszczona roślinność a na koniec zderzenie z drzewem. Tak zakończył się rajd pijanego 20-latka po ulicach Białej Podlaskiej.

W poniedziałek wieczorem na skrzyżowaniu ul. Sidorskiej i Jana Pawła II w Białej Podlaskiej w tył skręcającego autobusu uderzył osobowy opel. Zanim kierowca autobusu zdążył się zorientować co się stało, kierujący oplem wycofał, a następnie ruszył do przodu uciekając z miejsca zdarzenia.

Po chwili, na ul. Wyszyńskiego, opel uderzył bokiem w mercedesa. Podobnie jak wcześniej, młody mężczyzna siedzący za kierownica ani myślał się zatrzymać, tylko kontynuował ucieczkę. Tym razem poszkodowany widząc, że sprawca ucieka, ruszył za nim w pościg, jednocześnie informując o wszystkim policję.

Uciekinier w pewnym momencie wjechał na parking przy ul. Łukaszyńskiej. Tam kierujący mercedesem zajechał mu drogę, jednak to nie powstrzymało kierowcy opla. Postanowił jechać dalej, taranując blokującego przejazd mercedesa. Jednak po kilkudziesięciu metrach szaleńcza ucieczka została zakończona. Mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i opel zjechał na pobocze, a następnie niszcząc świeżo nasadzone drzewka uderzył w grube drzewo.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze poczuli od kierującego silna woń alkoholu. Również jego zachowanie wskazywało że jest znacznie pijany. Jednak ten odmówił badaniu alkomatem, wobec czego została od niego pobrana krew do badań. Teraz 20-latek odpowie za wykroczenia spowodowania zagrożenia w ruchu, oraz kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112)
2014-05-06 19:27:14

4 komentarze

 1. (…) Również jego zachowanie wskazywało że jest znacznie pijany. (…) , a czy można być nieznacznie pijanym ?

 2. Nieznacznie pijanym tak samo można być, jak ino, ino pijanym, albo ciciu ciut pijanym no, że jest się pijanym ochocho!
  Ale to już znaczne upojenie. 🙂

  • ile wypiłeś pisząc to ?

   • Wydaje mi się, że odrobinkę.
    Ale na tyle dobrze się czuję, że zamierzam iść piechty i omijać wszystkie przydrożne drzewa, żeby nie dawać powodu do ich wycinania. Słowo czynnego członka Kółka Różańcowego pod wezwaniem matki boskiej z któregokolwiek bądź kościoła.

Wiadomości z info112