Pieszy, który wczoraj zginął pod kołami volkswagena, nie miał odblasków. Ofiarą jest 31-latek

Policjanci ustalili już wstępne okoliczności wczorajszego, tragicznego w skutkach wypadku koło Garbowa. Kierowca miał nie zauważyć pieszego, który nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych.

Jak już informowaliśmy, do wypadku doszło w piątek po godzinie 17 w miejscowości Wola Przybysławska w gminie Garbów. Na drodze powiatowej nr 1524 Garbów – Abramów samochód osobowy potrącił pieszego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem 22-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego jechał od strony miejscowości Abramów w kierunku Garbowa. Na prostym odcinku drogi w obszarze zabudowanym, jednak w miejscu nieoświetlonym, przednią prawą stroną pojazdu potrącił pieszego.

Mężczyzna poruszał się w przeciwnym kierunku przy prawej krawędzi jezdni względem jazdy pojazdu. Nie posiadał na sobie elementów odblaskowych, przez co mógł być niewidoczny dla kierującego pojazdem. W wyniku zdarzenia 31-letni mieszkaniec gminy Garbów zginął na miejscu.

(fot. nadesłane – Dawid)
2017-12-16 11:21:41

Zobacz również

37 komentarzy

 1. ok 300m od tego miejsca niedawno sam ledwo wyhamowałem przed naje##nym rowerzystą,który w nocy odpoczywał na jezdni … jeszcze z pretensjami,że ktoś go budzi :/

 2. Tam jest taki sklepik w którym tylko piwo i fajki można kupić. Komuna ogólnie. I tam walą gaz a potem chodzą od prawej do lewej. Kiedyś byłem to normalnie cały sklep pijaczków a (prawdopodobnie) właściciel stoi razem z nimi i za nic sobie ma zakaz spożywania w sklepie i jego obrębie.

 3. Jak tam nie jest teren zabudowany…

 4. !!!!!!!!!!!!!!!!

  Pieszy nie miał odblasków, a kierowca świateł za to ciężki but i nie zdążył wyhamować, a niesprawna kierownica nie pozwoliła mu ominąć pieszego. Taka kumulacja…

  • bez odblasków ok ale czy kierowca ma prawo rozjechać takiego pieszego??? nie popadajcie w paranoję odblaski pomogą ale nie zabezpieczą przez bezmyślnością.

 5. czytam te komentarze i dziwię się jak wy możecie tak wypowiadać na temat osoby ktora już niestety nie żyje a gdyby to ktoś z was zginął zamiast jego też byście tak pisali ?

  • Jak by zginął to raczej by nic nie pisał. Głupio tak po śmierci własną bezmyślność opisywać.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS