Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Obwodnica Lublina: Rozpędzony mercedes uderzył w bariery energochłonne

Dzisiaj po południu samochód osobowy uderzył w bariery dzielące jednię na obwodnicy Lublina. Zamknięty został jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 16:10 na obwodnicy Lublina, pomiędzy węzłami Rudnik i Tatary. Samochód osobowy uderzył tam w bariery energochłonne. Jak nas poinformowano, kierujący mercedesem młody mężczyzna, jadąc w kierunku Zamościa, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego rozpędzone auto uderzyło w bariery dzielące pasy ruchu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe, policja a także pracownicy utrzymania ruchu. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn, pomimo mocno rozbitego auta, obaj wyszli ze zdarzenia praktycznie bez szwanku.

Jak ustalili policjanci, przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość z jaką poruszał się kierowca. Przez ponad godzinę jeden pas jezdni w miejscu zdarzenia był całkowicie zablokowany.


(fot. lublin112)

(fot. Kris)
2015-08-22 18:21:29

68 komentarzy

 1. Ten co ma najwięcej do powiedzenia!

  Głupie kur*y i id*oci. Wiem, że z zazdrości najlepiej powiedzieć, że to auto taty… Cóż, świadczy to tylko o waszym nędznym życiu klasy robotniczej. Wyje*ane mam na wasze zdanie i opinie. O takim poziomie prowadzenia auta, jak i o samym aucie możecie tylko pomarzyć! Powiem co się stało, żeby wszystkich deb*li takich jak wy uświadomić, bo sikam ze śmiechu jak czytam wasze wieśniackie komentarze. Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci, co nic nie wiedzą. Jechałem z prędkością, której wasze samochody nie rozwiną. Nagle na mój pas ruchu wjechał samochód jadący prawym pasem. Zacząłem hamować, ale zorientowałem się, że nie wyhamuję. Na początku chciałem go minąć lewą stroną, bo on był bardziej po prawej i myślałem, że odbije. Wtedy złapałem pobocze. Skręciłem kierownicą, żeby ominąć go prawą stroną, bo byłem już pewien, że nie ma zamiaru wrócić na swój pas. Mój samochód wpadł w poślizg. Dzięki temu, że jestem zawodowym kierowcą potrafiłem postawić auto bokiem, żeby jak najszybciej wytraciło prędkość. Auto uderzyło w barierę i zaczęło się obracać. Łącznie po przebyciu 500 metrów od miejsca pierwszych śladów opon zatrzymało się na barierkach po drugiej stronie ulicy. Przez deb*li, którzy nie patrzą w lusterka dochodzi do takich wypadków. Następnym razem uderzę prosto w auto, które zajedzie mi drogę, bo widać, że nie warto omijać. W Polsce mamy ruch prawostronny więc szm*ty i fra*erzy trzymajcie się prawego pasa, a jak nie potraficie jeździć na drodze SZYBKIEGO RUCHU to jeździjcie objazdami. PS: Słabego diesela to wy kupicie sobie za 20 lat. Moja niunia to podkręcony benzyniak!

  Pozdrawiam: Kierowca auta na jakie was nie stać!

  • no to patałachu pojeździśz sobie tera PKSem! Bo prawko leci na bank

   • Ten co ma najwięcej do powiedzenia!

    Hahahahahaha. Tyle ci powiem! Nie jesteś godzien, żebym ci odpowiedział, ale zrobię wyjątek. Już mam auto tymczasowe i czekam na nowe! Moje prawo jazdy jest w tym kraju nie do tknięcia, PKS-em to twoja stara może jeździć. Pozdrów swoją wieś. 😀

  • po twoim wpisie jestem pewien, że ci nie staje
   hahahahahahahahahahahahahahahahahah
   dobrze, że chociaż auto rekompensowało ci brak wzwodu

  • nasuwa mi się jeszcze coś takiego;
   – Dobrze jeździsz?
   – nie, ale za to szybko…
   pieprzysz na królów lewego pasa w swoim komentarzu, a sam co? którym zapieprzałeś od sławinka >??!!

  • Czy kierowca tego auta co ci wyjechał zostanie pociągnięty do odpowiedzialności? Czy jechałeś tak szybko ze nawet nie wiesz co ci zajechało drogę? Dzisiaj jechałem ta droga rownież z duża prędkością 230 i stwierdam ze w Polsce nie ma miejsca na takie prędkości bo wlasnie ludzie nie potrafią bo takich drogach sie poruszać, do końca obwodnicy w stronę Warszawy chyba z 5 razy musiałem mocno chamowac… Nie wspomnę juz o mistrzach lewego pasa…

  • Ty to jednak debil jesteś. Było szybciej zap..ać. Kto inny winny ale nie ty? Mam nadzieję, ze szybko zakończysz swoją pasję szybkiej jazdy, nie zabierając nikogo postronnego w swoja ostatnią drogę nową niunią. Los rzadko bywa łaskawy dwa razy. Jeżeli potrafisz zastanów się nad sobą- nie jesteś sam na drodze baranie. Bycie krzyżem przy drodze splendoru ci nie przyniesie.

 2. polecam ODTJ w Lublinie, Grygowej 32 🙂

  • Komu? Tam trzeba byloby posluchac co do ciebie mowia – a tego mistrza kierownicy to by raczej przeroslo ; )

 3. Jakoś mało samochodów po naszej obwodnicy jeździ,ale co drugi wypala filtr DPF.

 4. to taki nasz lubelski boguś? z rolką papieru toaletowego

Z kraju

Sport