690 680 960

Nie polował lecz kłusował. Dariusz Ch., który zastrzelił 16-latka, wcześniej wyjdzie na wolność

Sąd Apelacyjny zmniejszył wysokość kary pozbawienia wolności dla sprawcy zastrzelenia 16-latka w Kluczkowicach. Orzekł jednocześnie o wyższej nawiązce na rzecz babci chłopca.

46 komentarzy

 1. Szczelba szczeliła sama raz w roku! To jej wina i tego co kule nosi. NO TAK BYŁO!

 2. wincy po...rno na komedzie

  Wykolejony alkoholik zabil dziecko. Drugi sadysta z prl to przyklepal . Na pewno prace dostal bo stary byl w partii. Jak ze wszystkim u nas. Plis zobacz co sie dzieje po szkolach . Zatrudniaja po znajomosci w szkolach , przedszkolach . Sprzeciwiamy sie temu. NIech wykolejony alkoholik zgnieje w ciapie.

 3. Koszmar – tylko 6 lat za zabicie dziecka. Juz za samo polowanie na terenie szkoly ten mysliwy powinien pojsc za kraty, ale oczywiscie inni mysliwi beda bronic swojego kolegi i walczyc o jego uniewinnienie. Szkoda zabitego dziecka, a mysliwi pewnie dalej beda strzelac gdzie im sie podoba, o zawsze bedzie mozna sie usprawiedliwic, ze bylo ciemno i ze jakis tam chłopczyk czy dziewczynka wygladal jak dzik.

 4. I powinni dac temu mysliwemu dozywotni zakaz polowania, bo jak znowu zacznie polowac na terenie szkol czy przedszkoli, to zabije kolejne dzieci

 5. ,aa,boKrzycho.paPj

  To jest jakaś wysena bo życie człowieka jest warte sto tysięcy a nie 25 tysięcy,

 6. ,aa,boKrzycho.paPj

  Ciekawe czy ci sędziowie życie własnej żony czy córki też by wycenili na sto czy 25 tysie

 7. ,aa,boKrzycho.paPj

  U nas na wsi był kłusownik , który był bardzo nieuczciwym i złym konfidentem milicyjnym, trzymał broń w kotłowni szkoły podstawowej, broń wypaliła w szkole o roztrzaskala mu twarzoczaszke

 8. Tak sądzi i wydaje wyroki KASTA,nie zależna i praworządna!.

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas