Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Michał Kołodziejczak z kontrolą na przejściach granicznych w regionie. „Zapleśniałe maliny cofnięte na Ukrainę” (wideo)

Wiceminister Michał Kołodziejczak rozpoczął kontrole na przejściach granicznych w naszym regionie. Wczoraj był w Hrubieszowie, a dziś prowadzi kontrolę na przejściu granicznym w Dorohusku.

115 komentarzy

 1. Te Kołodziejczak, a jak polskie rolniki sprowadzają ze wschodu nawozy i chemię wątpliwego pochodzenia nie spełniające norm europejskich bez lub z podrabianymi certyfikatami to jest dobrze tak? Może zaczniemy kontrolować to co rolniki sprowadzają i sypią w uprawy?

  • @Mietek AKA Mykola: w jezyku polskim mowimy: rolnicy.

  • i pewni na chłopski rozum co będę dawał jedną miarkę jak podaje producent, dam ze dwie trzy, czoto za różnica.
   Tam inne robaki majom u nas to inaczyj

 2. Pryska się tym co tańsze

 3. Nie wierzę mu tak jak tfuskowi.

 4. Uwielbiam takie kontrolę, w stylu Łukaszenki i Kim Dzong Una. Do pełni brakuje tylko kilku klakierów z notanikami, którzy skrupulatnie notowali złote myśli Kolodziejczaka.

 5. Donosiciele na Polskę w poprzednich latach przysłużyli się do wprowadzenia tzw. zielonego ładu i teraz będą zbierać efekty tego.

 6. Jestem głupi,i proszę mi wytłumaczyć na jakiej podstawie ten pan kontroluje ładunki w urzędach celnych,jakie on ma uprawnienia,i czy w tym przypadku nie doszło do przestępstwa i nadużycia tego pana,poseł i immunitet nie wystarczy.

  • On nic nie kontroluje, tylko dostał cynk, że można zrobić zdjęcie cofniętych malin i natychmiast wykorzystał sytuację. Pokażcie co macie ciekawego i dawaj fotki.

 7. Super, jakby ktoś się zastanawiał, że ktoś to kontroluje.

 8. PiS by tylko ukradł

  Państwo wreszcie działa, dziękujemy.

 9. Kacapski gumofilc

 10. Jak oni nas traktują. Taki syf sprzedawać Polakom?

Dodaj komentarz

Z kraju