690 680 960

23 komentarze

 1. bardzo proste jeśli nie wypadek ? to powiedzcie po co ??? by udawał się na przejazd,może pociąg był opóźniony,pomyśleliście! znał dokładnie co gdzie i kiedy-jestem pewna NIESZCZESLIWY wypadek .

 2. A od kiedy łazi sie przez tory według rozkładu pociągów ? Skoro pracował na kolei to wiedział że to nie przed wojenne PKP gdzie według przejazdu pociągów ludzie zegarki regulowali .Pociąg to nie osobówka ze może być nie słychać że nadjeżdża .Teraz przez powiat puławski kolejarze zaczną pociagi przepychać żeby znowu kogo nie rozjechać .

  • wasze wpisy jedna wielka ŻENADA odebrałabym WAM status CZŁOWIEKA ! nie wiesz co jutro CIEBIE/WAS może spotkać.

 3. Pomyślcie co czuliby Wasi bliscy, gdyby czytali o Was taki artykuł ???? Wasze przemyślenia wywody, odczucia czy to puzzle kto je poskłada itd. Szok
  wiola zachowaj swoje odczucia w stosunku do Nas dla siebie, piszesz żenada, ale kto My bo piszemy to co myślimy, czy ty bo piszesz jaki był, …a może go po prostu nie znałaś tak naprawdę.

  :/ Komentarze pod takimi sprawami powinny być blokowane osobiście uważam.

 4. ja żyję to nie słyszałam zęby kogoś tak rodzice chrzcili Pitu Pitu jak byś pisał co czujesz w takiej sytuacji to napisał byś prawdę a skoro piszesz co myślisz to tak samo dobrze nie znałeś jak i inni-wystarczy spotkać kogoś na swojej drodze i już się wie Kt0 to, ale nie każdy ma taka zdolność!!!!!

 5. wypadek ??? -w radiofonie maszynista TLK KOPERNIK pierwsze słowa powiedział potrąciłem człowieka -to dlaczego mówicie ,ze się rzucił ,niech się ktoś tym zainteresuje naprawdę bo to jest bardzo ważne ktoś jeszcze został ktoś żyje z tym.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy