690 680 960

Mężczyzna wpadł pod pociąg. Zginął na miejscu

Kolejny tragiczny wypadek na torach w powiecie puławskim. Wieczorem pod kołami pociągu zginął mężczyzna.

U

 

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 21 w miejscowości Klementowice w powiecie puławskim. Wypadek miał miejsce w rejonie przejazdu kolejowego w tej miejscowości. Pociąg pośpieszny PKP Intercity Kopernik z Bydgoszczy do Lublina potrącił mężczyznę. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon ofiary.

Na miejscu czynności prowadzą funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora. Ustalane są szczegóły oraz okoliczności w jakich doszło do zdarzenia. Zamknięty jest tor prowadzący w kierunku Lublina. Pociągi poruszają się drugim wolnym torem.

Pociąg z Bydgoszczy dojedzie do Lublina z minimum trzygodzinnym opóźnieniem. Inne jadące w kierunku Lublina pociągi mogą mieć kilkanaście minut opóźnienia. W druga stronę ruch kolejowy odbywa się bez przeszkód.

Jest to już trzecie osoba, która zginęła na torach w rejonie Puław w przeciągu ostatniego tygodnia.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelnika. DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112)
2014-09-26 22:44:34

23 komentarze

 1. bardzo proste jeśli nie wypadek ? to powiedzcie po co ??? by udawał się na przejazd,może pociąg był opóźniony,pomyśleliście! znał dokładnie co gdzie i kiedy-jestem pewna NIESZCZESLIWY wypadek .

 2. A od kiedy łazi sie przez tory według rozkładu pociągów ? Skoro pracował na kolei to wiedział że to nie przed wojenne PKP gdzie według przejazdu pociągów ludzie zegarki regulowali .Pociąg to nie osobówka ze może być nie słychać że nadjeżdża .Teraz przez powiat puławski kolejarze zaczną pociagi przepychać żeby znowu kogo nie rozjechać .

  • wasze wpisy jedna wielka ŻENADA odebrałabym WAM status CZŁOWIEKA ! nie wiesz co jutro CIEBIE/WAS może spotkać.

 3. Pomyślcie co czuliby Wasi bliscy, gdyby czytali o Was taki artykuł ???? Wasze przemyślenia wywody, odczucia czy to puzzle kto je poskłada itd. Szok
  wiola zachowaj swoje odczucia w stosunku do Nas dla siebie, piszesz żenada, ale kto My bo piszemy to co myślimy, czy ty bo piszesz jaki był, …a może go po prostu nie znałaś tak naprawdę.

  :/ Komentarze pod takimi sprawami powinny być blokowane osobiście uważam.

 4. ja żyję to nie słyszałam zęby kogoś tak rodzice chrzcili Pitu Pitu jak byś pisał co czujesz w takiej sytuacji to napisał byś prawdę a skoro piszesz co myślisz to tak samo dobrze nie znałeś jak i inni-wystarczy spotkać kogoś na swojej drodze i już się wie Kt0 to, ale nie każdy ma taka zdolność!!!!!

 5. wypadek ??? -w radiofonie maszynista TLK KOPERNIK pierwsze słowa powiedział potrąciłem człowieka -to dlaczego mówicie ,ze się rzucił ,niech się ktoś tym zainteresuje naprawdę bo to jest bardzo ważne ktoś jeszcze został ktoś żyje z tym.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dni Janowa Lubelskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk
Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach