Czwartek, 25 czerwca 202625/06/2026
690 680 960
690 680 960

Lublin: Wyrwał w lesie znak ostrzegawczy, nagrała go kamera

Straż Leśna Nadleśnictwa Świdnik ujawniła kradzież i zniszczenie tablicy informującej o zakazie wstępu do fragmentu lasu, gdzie prowadzone są prace związane ze ścinką i zrywką drzew. Takie zachowanie stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa osób postronnych.

34 komentarze

  1. Zapewne to jakiś brunatno-zielony nawiedzony faszysta.

Dodaj komentarz

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia