Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zjeżdżała z ronda, uderzyła w barierki. Nie wiedziała, co się stało (wideo)

W poniedziałek w Łukowie doszło do groźnie wyglądającej sytuacji drogowej. Kierująca volkswagenem zjechała z drogi i uderzył w metalowe barierki.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 15 na rondzie przy ul. Świderskiej w Łukowie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w metalowe barierki.

Mundurowi interweniujący na miejscu ustalili, że samochód marki Volkswagen Sharan, którym kierowała 44-latka z Adamowa uderzył w metalowe bariery. Na szczęście kobieta nie doznała żadnych obrażeń ciała.

44-latka tłumaczyła funkcjonariuszom, że nie wdziała, co się stało i nie potrafiła wytłumaczyć, dlaczego doszło do zdarzenia. Policjanci uznali, że kierująca volkswagenem spowodowała zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i za to została ukarana mandatem, a jej konto zasiliły punkty karne.

Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

(fot. wideo Policja Łuków)

18 komentarzy

  1. Zgłupiała, bo nie wiedziała, po której stronie barierek ma jechać :).

  2. .Kazdy normalny czlowiek w sytuacji kiedy ktoś jedzie autem i nagle wjezdża w jakaś przeszkodę ,w tym przypadku barierki ,a pózniej mówi że „nie wie co się stało ” , miałby uzasadnione podejrzenia z ze zdrowiem i reakcjami takiego osobnika jest coś nie taki i powinno mu być zatrzymane prawo jazdy co najmniej do czasu aż wykona jakieś podstawowe badania lekarskie .A tu szybko i sprawnie załatwiona sprawa ,mandacik punkty i po problemie ,brawo panowie policjanci

  3. Na porodówce też tak by powiedziała?

  4. One wszystkie nigdy nie wiedzą co się stało.

  5. Można ? Można . Który potrafi tak na trzeźwo i powoli ??? oślepiło ją .

  6. Przecież widać, że zjeżdżając z ronda gapi się w dół, pewnie w telefon i nagle zdziwienie. Szczęście, że nikogo nie było na PdP i chodniku.

Z kraju