Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zemborzyce Tereszyńskie: Zderzenie i dachowanie. Jedna osoba trafiła do szpitala

W sobotę około godziny 21 na drodze krajowej nr 19 doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po godzinie 21 na drodze krajowej nr 19 w Zemborzycach Tereszyńskich. Kierowca renaulta thalii wyjeżdżając ze stacji paliw, w prawo,  w kierunku Lublina nie zachował należytej ostrożności i uderzył w bok renaulta megane, jadącego w stronę Kraśnika. Auto było w trakcie manewru wyprzedzania innego pojazdu. Wytrącone z toru jazdy megane zjechało na przeciwległy pas ruchu, wjechało na pobocze, minęło drzewo i dachowało na przydrożnym polu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Ratownicy medyczni zabezpieczyli poszkodowanego kierowcę z renaulta i przetransportowali go do szpitala na badania. Obaj kierujący byli trzeźwi.

W okolicach zdarzenia policjanci wprowadzili ruch wahadłowy. Nieprzejezdny był pas ruchu w stronę Lublina.

Zemborzyce Tereszyńskie: Zderzenie i dachowanie. Jedna osoba trafiła do szpitala

2014-03-29 23:57:26
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Nie wiem jak ten drugi samochodzik, ale temu białemu długo będzie „nie do jazdy”.

  2. I tu znów powtórzę:
    Nie wiem, bo na fotkach nie widzę, jak ten drugi Renault, ale ten widoczny, biały, chyba długo nie będzie jeździł

  3. Szpachla, kit – i będzie git. Handlarzyk go odkupi i za tydzień wystawi jao bezwypadkowa perełka z nikłym przebiegiem.

  4. Zawsze przy stacjach jest zakaz wyprzedzania lub ciągła linia, kierowca jadący w stronę Kraśnika przekroczył przepisy.

  5. Wina była po stronie kierowcy wyjeżdżającego ze stacji paliw. Nie zatrzymał się wyjeżdżając i nie upewnił się czy może skręcić. Zakazu wyprzedzania tam nie było jest tam linia ciągła. Już dochodzeniówka ustaliła winę z resztą mają nagranie z monitoringu gdzie wszystko widać. Wiem bo widziałem całe zdarzenie.

  6. Nie ma tam żadnej lini ciągłej panie gregor jak nie wiesz to nie pisz głupot