690 680 960

Zderzył się z rębakiem do gałęzi. Jeden z kierowców wjechał na skrzyżowanie na czerwonym (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną zderzenia dwóch pojazdów na ul. Kunickiego w Lublinie. Dokładnie dostawczy mercedes uderzył w rębak, który był doczepiony do forda.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18 na ul. Kunickiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza samochód dostawczy zderzył się z rębakiem do gałęzi. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, mężczyzna kierujący fordem z doczepionym rębakiem jechał ul. Mickiewicza od strony ul. Wyzwolenia. Poruszał się na wprost, w kierunku ul. Dunikowskiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej. W wyniku czego doprowadził do zderzenia z mercedesem, którego kierowca jechał ul. Kunickiego w kierunku centrum.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

10 komentarzy

 1. Normalni ludzie muszą pracować fizycznie po 12h dziennie aby jakoś wyżyć i się czasami pomylą. Funkcjonariusze milicji często w wieku 45 lat idą na tzw. emeryturę bo się zmęczyli „pracą” 🙂

 2. Podpis elektroniczny

  Ale ZARĄBAŁ.

 3. Malarz kominów potrzebny w Peruuu gdzie się schował lisek ?

  • Wy to towarzyszu macie już obsesję.
   Stany maniakalne to się w Abramowicach leczy, a nie na forum publicznym.
   Co jakiś wątek, to wy musicie ten swój Chyży Rój wcisnąć… zupełnie jak katabas ministrantowi.

   Chore to.

 4. A co to za firma z tym rebakiem?

 5. Chyba twoja konkurencja

 6. A to nie ten mesio co to szukali

 7. jakaś dziwna sprawa tu mercedes i w drugim artykule też mercedes na zdjęciu jak by ten sam tu stłuczka a tam kradzież

 8. to ile punktów wg nowego taryfikatora?

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas