690 680 960

Zderzenie i dachowanie. Trzy osoby trafiły do szpitala

Wczoraj po południu w Łykoszynie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych i dachowania jednego z nich. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 14:40 w Łykoszynie w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych oraz dachowaniu jednego z nich.

Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 27-latek kierujący oplem, wymusił pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia z jadącym drogą z pierwszeństwem volkswagenem, którym kierował 18-letni mieszkaniec gminy Mircze. Siła uderzenia spowodowała wypadnięcie aut z drogi oraz przewrócenie opla na dach.

Do szpitala trafiły łącznie trzy osoby, 14-letnia pasażerka volkswagena, kierujący oplem oraz jego 27-letni pasażer. Dwójka z nich została hospitalizowana, kierujący oplem po badaniach opuścił szpital. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów oraz wykonali oględziny samochodów, a także miejsca zdarzenia. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3247zł -0.12%
  • GBP 5.3302zł 0.11%
  • EUR 4.685zł 0.07%
  • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas