Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Z Holandii prosto do zakładu karnego

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wspólnie z operacyjnymi z III komisariatu zatrzymali poszukiwanego 26-latka. Mężczyzna niedawno wrócił z Holandii, gdzie się ukrywał. Poszukiwany w ręce mundurowych wpadł w jednym z mieszkań na terenie Bronowic.

Lubelscy policjanci od pewnego czasu poszukiwali 26-latka, za którym został wystawiony list gończy. Mężczyzna ma na swoim sumieniu przestępstwa przeciwko mieniu. Mundurowi ustalili, że 26-latek wrócił niedawno z Holandii, gdzie się ukrywał.

W minioną sobotę funkcjonariusze zapukali do jednego z mieszkań w dzielnicy Bronowice. Drzwi otworzyła im kobieta, która stanowczo oświadczyła, że 26-latek u niej nie przebywa. Policjanci weszli jednak do środka i tam zastali w jednym z pokoi 26-latka.

Mężczyzna był agresywny. Został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 lata. Dodatkowo prokuratury z całego kraju prowadzą przeciwko zatrzymanemu szereg spraw o oszustwa.

(fot. Policja Lublin)

15 komentarzy

 1. Chwała za skuteczność działania.

 2. Taki ” chojrak a nie potrafi rozerwać kajdań???

 3. Damską kurtkę nosi!

 4. Żeby nie konfidenci to napewno by go znaleźli.

  • Szkoda Ci go? Że trafił za kratki?
   A tej babci, którą okradł, czy tego dziecka któremu wyrwał telefon, to nie? Co on jeszcze mógł zrobić? Napadł na sklep i wódkę ukradł i drobna kasjerka z 70-letnim ochroniarzem nie zdołali go powstrzymać?

  • Ludzie dajcie spokój prawdziwy bandyci na wolność rząd cały za kraty

 5. Majkel Dżekson sie doigrał?:D Niemożliwe , żeby ten król popu się tak zachowywał?:D ahh te angielskie numery , holenderskie sprawy , tony danych z komputerów 😀

 6. *** Oddaj Jabłko!

 7. Tak sie konczy imprezowanie w doborowym towarzystwie- licencje na handel / licencje na lewo/ pasztety angielskie, pijackie voyagery po pietrach róznych dziwnych miejsc gdzie placki latają pod sufit .

 8. Majkel Oddawaj Jablko!
  Inaczej nie dostaniesz leków!

 9. babe tez powinni zatrzymac

 10. Łapcie pedofili lepiej

Z kraju