690 680 960

Jechali na mecz, siłą zabrali mężczyźnie kurtkę. Poszkodowany usłyszał, że „w Bełżycach nie chodzi się w takich barwach”

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn do sprawy rozboju na mieszkańcu powiatu lubelskiego. Sprawcy zabrali mu kurtkę z oznaczeniami klubu piłkarskiego, mówiąc na odchodne, że w Bełżycach nie chodzi się w takich barwach.

Z ustaleń policjantów w tej sprawie wynika, że kibice Motoru Lublin jadący na mecz do Chorzowa w miniony piątek na jednej z ulic w Bełżycach zauważyli mężczyznę idącego chodnikiem w kurtce posiadającej emblematy jednej z drużyn piłkarskich.

Sprawcy od razu zatrzymali swój samochód i grożąc użyciem przemocy, odebrali pokrzywdzonemu kurtkę. Na koniec stwierdzili, że w Bełżycach nie chodzi się w takich barwach.

Mężczyźni zostali szybko ustaleni i zatrzymani przez policjantów. W bagażniku samochodu odnaleziono skradzioną kurtkę. Sprawcy w wieku od 28 do 35 lat usłyszeli zarzuty rozboju. Decyzją prokuratora trafili pod dozór Policji. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia.

(fot. Policja Śląska)

29 komentarzy

 1. kibice motoru to puste łby, stare dziady a głupie jak z gimnazjum

 2. Hahaha. Kiedys w swidniku paru lamusow szlo w szalikach motoru. Uciekali az sie kurzylo.

 3. Szef Wszystkich Szefów

  W Belzycach działa klub o nazwie Tęcza. Przypadek??

 4. Kibice motoru… Już kiedyś pokazali, że potrafią jedynie przegonić dzieci z boiska.

 5. W mieście fujar jak ktoś nie chodzi na tęczowo to jest podejrzany Takie to miasto a bardziej wieś …

 6. Kurtka w barwach Legii może wy lubicie tęczę a jak jesteście wyszczekani w internecie to rzycze wam byście przeżyli ten sam stres co ja, pozdrawiam pewnych siebie internautów co boją się własnego cienia 😀

 7. Kibol to twój Pan

  Pragnę tylko dodać, że uwielbiam czytać te wasze komentarze, przegrywy. Są one bardzo zabawne, bo w rzeczywistości boicie się nawet krzywo spojrzeć w naszą stronę. 😀

  • Kibel to twój Pan

   Masz na myśli te trzesące się z zimna nastolatki w obcisłych dresikach, dla których jedynym życiowym sukcesem jest zakup alkoholu przy użyciu miejscowego menela i obszczanie wiaty przystankowej?

  • Kibol- ubogi intelektualnie, uważający się za jedynego prawdziwego kibica danego klubu, który potrafi nawet dzieci wyrzucić z boiska w imię zasad. Gratulacje, krzywe spojrzenie w waszą stronę było by dla was komplementem kibol to takie zwierzę „Goryl” z rozumem 3 letniego buntownika co mu mama lizaka zabrała. Przykre jest to że wam głowy są tylko do jak to powiedział pewien kark zapytany po co mu owal który nie pozwala wodzie nakapać do szyi odpowiedział ” JEM NIOM”. jak szanować takie osoby które niszczą swój stadion w imię walki z władzami klubu, to tak jakbyś powybijał okna i wyrwał drzwi bo ci obiad nie smakował, typowe bezmózgi KIBOLE.
   a kibicując motorowi i mówiąc o przegrywach będąc średniakiem na 3 poziomie rozgrywkowym to tak o bym powiedział 😉

 8. Prawda jest taka że Legia by tą szarowole rozgoniła w parę minut, ale Legia jest bardziej ambitna niż zajmowanie się tym zaściankowym i nic nie znaczącym od lat klubem.
  Ave RKS szarowola

 9. Wielcy kibole Spartakusa Szarowola mogą tylko pajacować w województwie na prowincji. Już nie jedna lepsza ekipa się przejechała po tych tumanach z koziego smrodu.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Re: tradycja – Jarmark Jagielloński ponownie zawita do VIVO! Lublin
Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE
51. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2022
Zaproszenie na terenową akcję poboru krwi – 19 sierpnia
Piknik „Kwiaty we włosach” dla najstarszych mieszkańców Lublina