690 680 960

Zaniosła noworodka nad rzekę i wrzuciła do wody. Pomimo płaczu córeczki, bez wahania skazała ją na śmierć

Dwanaście lat w więzieniu ma spędzić 23-latka, która w ubiegłym roku wrzuciła swoją córeczkę do rzeki. Dziecko nie miało żadnych szans na przeżycie.

36 komentarzy

 1. Wyrok jak przy niskiej szkodliwości czynu. Brawo sąd!

 2. To za zabicie bezbronnego dziecka dostaje się u nas 12 lat? Za morderstwo? I to z premedytacją? …. Straszne….. I smutne za razem!

 3. Sąd uznał ją winą i skazał na karę 12 lat pozbawienia wolności, a powinien kazać k…wę rozstrzelać publicznie ku przestrodze innych podobnie myślących zakutych pał.
  Sam jako pierwszy zgłaszam się na ochotnika do plutonu egzekucyjnego.
  Śmierć za śmierć szczególnie taką bezbronne maleństwo. Ale w Polsce nie ma kary śmierci, bo kochana Unja Europejska zabronił. To się k..wa w palę nie mieści co te sądy wyprawiają.
  Nie lubię PiSU, ale Jarku zrób coś z tymi sądami, bo takie wyroki to śmiech na skalę międzynarodową.
  NIE pozdrawiam sądu, który ów wyrok wydał, wręcz czuję odrazę!!!

 4. za podrobienie 200zl masz 25 lat 😀 tyle warte życie dziecka.

 5. Kobiety,nie chcecie to oddajcie INNYM . Co w tym takiego trudnego?Może powinno być więcej Okien Życia,może jest za mało stąd taki problem dla kogoś komu bliżej nad rzekę.

  • Wzorem centralnego portu lotniczego, proponujesz wybudować jeden długi barak z oknami życia???

   • Mamy już stosowną ilość banków, aptek, marketów i pomników świętych i mniej świętych – czas na akcję uruchamiania okien życia nie tylko w miastach, ale i na wioskach.
    Takie okno powinno działać jak bankomat – wrzucasz tam dziecko, a wyskakuje ci np. plus 500.

 6. Niech się potem sędziowie nadal dziwią, że społeczeństwo chce zmian..12 lat za zabójstwo bezbronnego dziecka to jakaś kpina.

 7. Niska szkodliwość czynu.Brawo.

 8. Matka,osoba która powinna dać miłość i ciepło dziecku,zabija je zaraz po przyjściu na świat, i dostaje za to tylko 12 lat,wiele par stara się latami,a dla takiej to był przedmiot niepotrzebny do wyrzucenia. Mogla oddać do adopcji,teraz dzieciątko miałoby już ponad rok i cieszyłoby sie zyciem, co się dzieje z ludźmi z tym światem?

 9. Biedne malutkie dzieciątko [*]
  Co trzeba mieć w głowie, jakim człowiekiem być żeby tak postąpić.. Nigdy nie zrozumie takiego okrucieństwa.

 10. Tyle ludzi czeka na dziecko, stara się latami… Maleństwo skończyłoby rok, w mig by znalazło kochającą rodzinę… 12 lat to stanowczo za mało.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas