Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zaatakował znajomego byłej partnerki, nożem uszkodził mu auto (zdjęcia)

37-latek podejrzany o groźby karalne oraz uszkodzenie mienia trafił pod policyjny dozór. Agresor zaatakował znajomego swojej byłej partnerki, grożąc mu nożem. Kiedy nie doszło do konfrontacji, uszkodził należący do niego samochód.

Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę w gminie Biała Podlaska. Z informacji przekazanych przez zgłaszającego wynikało, że były partner przyjaciółki groził mu, trzymając w rękach nóż, a następnie uszkodził jego samochód. Poszkodowany oszacował straty na 10 tys. złotych.

Po przybyciu pod wskazany adres, funkcjonariusze ustalili, że zgłaszający przyjechał tego dnia wraz ze swoją znajomą i spotkał tam byłego partnera kobiety. 37-letni mężczyzna zachowywał się agresywnie, groził zgłaszającemu trzymając nóż w ręku.

Kiedy nie udało mu się sprowokować konfrontacji, zdenerwowany zaczął kopać w samochód i uszkodził go nożem. Następnie uciekł z miejsca interwencji. Policjanci zauważyli go na pobliskich polach. Ze względu na obrażenia dłoni, 37-latek został przekazany pod opiekę lekarzy.

W niedzielę mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Odpowiadał będzie zarówno za groźby karalne, jak i uszkodzenie samochodu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wobec niego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Zaatakował znajomego byłej partnerki, nożem uszkodził mu auto (zdjęcia)

Zaatakował znajomego byłej partnerki, nożem uszkodził mu auto (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

7 komentarzy

 1. Tylko słaby nie potrafi z godnością pogodzić się z taką sytuacją. To cienki frajer, nie dziwne, że poszedł w odstawkę.

  • .......................,

   Mądrego, miło poczytać 🙂

  • Głupiś jak but. Ludzie różnie przeżywają takie sytuacje, bo mają różną psychikę. Nie jeden twardziel się wyhuśtał z powodu zasobu miłosnego, mimo że w innych sytuacjach był jak maszyna.

 2. Taka prawda

 3. Ciepły Lech M.

  Nożem uszkodził auto, znamy przypadki szarży z szablami na czołgi…

Dodaj komentarz

Z kraju