Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pobicie obywatela Nigerii w Lublinie. Zatrzymany mężczyzna będzie dziś doprowadzony do prokuratury

Zatrzymany przez policjantów w Lublinie 39-latek w poniedziałek usłyszy zarzuty i będzie doprowadzony do prokuratury. Mężczyzna zaatakował i pobił dostawcę pizzy uderzając go pięściami w twarz. Za pobicie grozi kara do 3 lat więzienia, z kolei za używanie przemocy wobec osoby z powodu jej przynależności narodowej grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę po godzinie 20.00, pod sklepem spożywczym przy ulicy Lipińskiego w Lublinie, miało miejsce pobicie obywatela Nigerii. Zgodnie z zawiadomieniem, które pokrzywdzony złożył, udał się on do sklepu po papierosy. Po zakończeniu zakupów, gdy już planował powrót, do jego samochodu wsiadł pijany mężczyzna, prosząc o podwiezienie. Dostawca pizzy odmówił i zażądał, aby nietrzeźwy opuścił pojazd. W odpowiedzi nieznajomy stał się agresywny, opluł go i wysiadł z auta. Wtedy 37-latek poszedł za nim i przekazał, że wzywa policję.

Agresor, który przebywał pod sklepem w towarzystwie innych osób, kilkakrotnie uderzył obywatela Nigerii pięścią w twarz. Gdy pokrzywdzony skontaktował się ze swoim przełożonym, napastnicy próbowali uciec. 37-latek starał się powstrzymać agresora, jednak dołączył do szarpaniny kolejny mężczyzna, który jak wynika z zawiadomienia, również bił obywatela Nigerii.

Na szczęście niedługo później na miejscu pojawił się wywiadowca, będący w czasie wolnym od służby oraz wezwany na miejsce patrol. Policjanci szybko zatrzymali agresywnego 39-latka. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Jak się okazało, jest to osoba wielokrotnie notowana. 39-latek dzisiaj usłyszy zarzuty i zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie zapadną dalsze decyzje o jego losie.

Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za używanie przemocy wobec osoby z powodu jej przynależności narodowej grozi do 5 lat więzienia.

(fot. lublni112.pl\ilustracyjne)

24 komentarze

 1. Mataczy skoro nie ma innych winnych do tej pory ale Policja wszystkich spisywala tam wiele razy i mieszkaja na miejscu kwestia czasu zeby reszte wyłapac za mataczenie dołożyc do wyroku

 2. Dwa dni od zatrzymania do „proroka” dopiero?
  Musi ze trzy złote miał we krwi, skoro tak długo trzeźwiał.

  • Weekend był, prokurator też musiał wytrzeźwieć.

   • 48 na spokojnie byc moze izba jeszcze na luzie i tak pewnie bedzie areszt wiec sobie zycie ułożył pięknie akurat na lato nie jedno fantastycznie a koledzy wyrywni tez chcą tak

    • A tam życie sobie ułożył – jego brat jakiś czas temu chciał udusić kierowcę Ubera, bo był ze Świdnika, a już biega na wolności. Temu też nic nie zrobią… „Wolne sądy” psia ich mać.

 3. polszka to jednak rasistowski kraj. Dzielnicowy szoguni pod pijackim czerepem atakują bezmyślnie. Do pierdla z takowymi polaczkami.

  • tajnusz apoloniusz mariusz

   mało komentarzy, sebixy wróciły za granice po weekendzie, widzimy się w Piątek po boszym ciele

 4. Zabawne jest to ze zawsze takie kozaki sie ukrywają przez glupią zabawe widnieje strach przed wyrokiem i co bedzie z rodzina czy mame tate zobaczy jeszcze a jak kopali nie mysleli ze mogą zabic ????

 5. To nie pierwszy przypadek pobicia w tym miejscu, królowie Lipińskiego ,przesłuchać ekspedientkę z tego sklepu i wyśpiewa wszystko który z imienia, nazwiska czy ksywy tam wtedy był.

 6. pokażcie mor dę tego patola a nie pobitego

Dodaj komentarz

Z kraju