Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podczas wyprzedzania przyczepa z drewnem przewróciła się na jadącego rowerem mężczyznę

W ciężkim stanie trafił do szpitala rowerzysta, który został przygnieciony przez załadowaną drewnem przyczepę. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło w poniedziałek o godzinie 13:14 na wjeździe do Białej Podlaskiej od strony miejscowości Cicibór Duży. Na drodze wojewódzkiej nr 811 Biała Podlaska – Konstantynów przyczepa załadowana drewnem przewróciła się na rowerzystę. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym z doczepionymi dwoma przyczepami jechał w kierunku centrum. Podjął manewr wyprzedzania poruszającego się przed nim rowerzysty. W tym czasie obie przyczepy wypięły się z zaczepu ciągnika, po chwili jedna z nich przewróciła się przygniatając jadącego rowerem mężczyznę.

Aby wydostać poszkodowanego, strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi ratowniczych. Następnie nieprzytomny mężczyzna został przekazany ratownikom medycznym, po czym przetransportowano go do szpitala. Jak nas poinformowano, 61-latek jest w ciężkim stanie.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe przyczyny oraz okoliczności wypadku.

 

60

(wideo – Puls Miasta)
2017-11-06 23:47:01

9 komentarzy

  1. Przecięż toto nie powinno być dopuszczone do ruchu i zapewne przeładowane. Pełna wiejska prowizorka, tera wsiok beknie za wypadek

  2. Przyczepy na 100 % zarejestrowane i ubezpieczone ( wiem że to absurd).

  3. Na tych wieśniaków już niema bata. Co jeszcze zrobią wymyślą?!

  4. wieśniakami jesteście wy miastuchy którzy nawet niepotrafią ustąpić rolnikowi pierwszeństwa w hwili gdy złapal go deszcz i wiezie zboże lub siano sam miałem taką sytuacje gdy mam ustąp pierszeństwa a wioze 2wie przyczepy siana w ulewie żaden hu….. nie ustąpił ciekawe co byśta jedli miastuchy beznas hamy na 4ech kołach

Z kraju