690 680 960

Wypadek z udziałem śmigłowca Mi-24. Maszyna została uszkodzona

W poniedziałek rano w okolicach Białej Podlaskiej doszło zdarzenia lotniczego z udziałem śmigłowca Mi-24. W maszynie uszkodzone zostało podwozie oraz prawe skrzydło.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 9.20 w okolicach Białej Podlaskiej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu lotniczym z udziałem śmigłowca Mi-24. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz przedstawiciele wojska.

– W okolicach Białej Podlaskiej, w terenie niezabudowanym, w trakcie próby przedlotowej doszło do zdarzenia lotniczego, w wyniku którego uszkodzeniu uległo podwozie i prawe skrzydło śmigłowca Mi-24. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Zgodnie z obowiązującymi w takich przypadkach procedurami okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśni Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego – czytamy w komunikacie Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

Miejsce zdarzenia obecnie zabezpieczają strażacy oraz policjanci. Wkrótce do prac przystąpi Komisja Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego.

(fot. Ministerstwo Obrony Narodowej)

25 komentarzy

 1. Niewierna słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

  Dobrze, że załoga nie poległa, bo z pochówkiem na Wawelu krucho…

 2. Nie był przypadkiem na przeglądzie w ostatnim czasie u Rosjan?

 3. Pabloo(oryginał)

  Taki przykład armii. Podjechałem umyć ciężarówkę ma wiadomą myjnię dla dużych ma Zemborzyckiej. I co ? Nas chwili było 3 szt. Wojskowych 8 plus jakaś Fadroma armijna. Jak żyć, panie prezesie. Jak żyć. Już wiem gdzie moje pieniądze są wydawane. Ma myjce. 😂

 4. sprawdzić pilotowi tacho !

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.3622zł 0.32%
 • GBP 5.2997zł 0.03%
 • EUR 4.6065zł -0.03%
 • CHF 4.759zł -0.14%

Polub nas