690 680 960

Volkswagen dachował i uderzył w drzewo. Kierujący nieprzytomny trafił do szpitala, miał zakaz kierowania pojazdami (zdjęcia)

W niedzielę około południa w miejscowości Malinówka doszło do dachowania pojazdu osobowego. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby. Od kierującego została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 12 w miejscowości Malinówka w gminie Sawin w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący volkswagenem golfem 42-latek na łuki jezdni stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie do rowu, gdzie pojazd dachował i uderzył w drzewo.

W volkswagenie z kierującym podróżował 67-letni pasażer, który był nietrzeźwy. Obaj mężczyźni z obrażeniami ciała trafili do szpitala. 42-latek, który siedział za kierownicą auta był nieprzytomny. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący posiada aktualny zakaz prowadzenie pojazdów.

Okoliczności wypadku są wciąż wyjaśniane. Od 42-latka została zabezpieczona krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

(fot. Policja Chełm\PSP Chełm)

13 komentarzy

 1. Wyzdrowieje i wsiądzie ponownie.

 2. Kilka dni wczesnej potrącił dziecko mając 1.5 promila. Został zatrzymany przez policje i wypuszczony.

 3. Kierujący nieprzytomny trafił do szpitala, miał zakaz kierowania pojazdami – jest wina i natychmiastowa kara.
  To sie mi natychmiast podoba sie !!!

 4. Dzięki pisowi na drogach jest bezpieczniej.

 5. a w bagazniku krata perly hahaha

 6. A taki był ładny-zabytkowy.

 7. Tym już nie pojedzie…. Chyba że na przeglądzie zmienią kwalifikację jako cabrio

Kursy walut

 • USD 4.2234zł 0.19%
 • GBP 5.2146zł 0.14%
 • EUR 4.5294zł 0.11%
 • CHF 4.6758zł 0.27%

Polub nas