Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wbił matce nóż w klatkę piersiową, bo domownicy zjedli wszystkie kotlety. Kobieta twierdziła, że to „wypadek”

Jest wyrok w sprawie usiłowania zabójstwa, do jakiego doszło pod koniec ub. roku w powiecie puławskim. Syn zaatakował kuchennym nożem własną matkę. Mężczyzna od lat znęcał się nad bliskimi.

31 komentarzy

 1. Niestety 4lata.. za całe zło które wyrządził tej rodzinie dostaje tylko 4lata, mam nadzieję, że koledzy z celi raz a dobrze pokażą mu co to znaczy życie!

  • Cimcirymci, eciu peciu bęc

   Miejmy nadzieję, że pozbawiony dostępu do kotletów, a zwłaszcza alkoholu zacznie myśleć, może dojdzie do tego, że był wrzodem, pasożytującym na rodzinnej dobroci, typu „bo mi sie należy, to mi dajta”.
   Ale chyba za bardzo popużciłem wodze fantazji – bezstresowcy są niepoprawni.

 2. Rozumiem miłość matczyna ale nie można całe życie kryć wykolejeńca .On kiedyś będzie bił żonę ,dzieci bo ma na to przyzwolenie wyniesione z domu . Ci wszyscy damscy bokserzy nauczyli się tego w domu i zawsze znajdą usprawiedliwienie obwiniając wszystkich a nie siebie .

 3. Dyrdymałko Eustachy

  Wszyscy tu widzą winę i winowajcę, ale nikt nie dostrzega przyczyny…
  W Polsce ludzie nie tylko biją się, ale prawie zabiją o… kotlety.
  Tak dobrze nam w demokratycznej Ojczyźnie. :mrgreen:

 4. POWINIEN dostać dożywocie ,bez kotletów

 5. ,,Ballada o Januszku,, – i wszystko jasne w tym temacie

 6. 4 lata to dalbym temu gnojowi za samo znecanie sie nad rodzina, a za probe zabojstwa matki – 25 lat. NIe rozumiem skad w polskich sadach tyle wyrozumialosci dla bandytow… Podejrzewam, ze gdyby zabil swoja mame, to dostal by max 10 lat, no bo byl po alkoholu a teraz wyraza skruche i przeprasza cala rodzine. Paranoja.

 7. Co to za wyrok? Powinny byc jakies wydzialy dyscyplinarne dla takich sedziow, bo inaczej zwyklych ludzich ku…ica strzeli. 4 lata za probe zabojstwa matki. SZOK!

 8. Śmiech na sali (sadowej).

 9. Porównać wyrok,a później jego stan majątkowy w oświadczeniu co ma tyko 100 usd za 2017 rok ,a mieszkamy na tej samej to widzę.

 10. Lepiej zabić niż handlowac 4 lata a za handel i przemyt marychy 15 lat haha śmieszne sądy ustawione

Z kraju

Polityka i społeczeństwo