690 680 960

Szli alejką w Ogrodzie Saskim, nagle runął konar (zdjęcia)

O mały włos, a mogło dojść do tragedii w Ogrodzie Saskim w Lublinie. Przed naszym Czytelnikiem spadł na alejkę sporych rozmiarów konar.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w południe na jednej z alejek w Ogrodzie Saskim w Lublinie. Z jednego z drzew spadł sporych rozmiarów odłamany konar.

– Wczoraj około godziny 12 miało miejsce niebezpieczne zdarzenie w Ogrodzie Saskim w Lublinie. Spacerowaliśmy ze znajomymi wraz z dziećmi jedną z alejek prowadzącą do Muszli Koncertowej, gdy nagle usłyszeliśmy trzask i na naszych oczach, w odległości ok 50 m, runą spory konar, lądując na chodniku i częściowo na trawniku. Uderzenie było na tyle mocne, że gałąź roztrzaskała się na kawałki – relacjonuje pan Maciej.

Patrząc na rozmiary fragmentu drzewa, który upadł, strach pomyśleć, co mogłoby się stać, gdyby właśnie ktoś przechodził. Jak relacjonuje Czytelnik, na terenie ogrodu, od strony ul. Leszczyńskiego można dostrzec podobne wysuszone gałęzie niektórych drzew, znajdujące się nad alejką. Sprawę dotyczącą tego zagrożenia zgłosimy służbom miejskim.

(fot. nadesłane Czytelnik)

28 komentarzy

  1. nie dalej jak 2 miesiące temu jakiś buraczyna miejski się oburzył że koło tras wycinają drzewa, więc po co się teraz burzycie że konary lecą??? ja wiem że wam pajacom z betonowego kibla już na mózg padło, ale się zdecydujcie, albo niech wycinają drzewa robią porządek, a wy buraczyny mordy w kubeł, albo niech nie wycinają bo to ścieżki i łapcie konary lecące na głowe, wam PISOWSKIEJ zarazie to nie dogodzi.

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin