Uderzył motocyklem w ogrodzenie, trafił do szpitala. Nie posiadał uprawnień

Stracił panowanie nad motocyklem, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Młody mężczyzna kierujący jednośladem nie posiada uprawnień na tę kategorię pojazdów, a motocykl nie posiadał ważnych badań technicznych.

W niedzielę po północy służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty, na ulicy Bieńkowskiego w Białej Podlaskiej. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Yamaha, 21-letni mieszkaniec miasta prawdopodobnie stracił panowanie nad jednośladem. Mężczyzna uderzył w murowane ogrodzenie posesji. Młodzieniec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Tam została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Jak ustalili policjanci, 21-latek nie posiada uprawnień na tę kategorię pojazdów. Co więcej, jednoślad nie miał ważnych badań technicznych. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

2 komentarze

  1. No cóż, dziecięcy móżdżek to i dziecięce zachowania – nie martw się dziecinko, jak „wrócisz do siebie”, mamusia z tatusiem kupią ci nową zabaweczkę (teraz takie piękne wózeczki dla inwalidów robią), a w międzyczasie zapłacą ewentualne kary za to co nawywijałeś.

  2. ***** PO i Romka, Stefanka i yajco

    A organy pobrane

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności