Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Oślepiło go słońce, wjechał hyundaiem w sygnalizatory świetlne

W niedzielę po południu na ul. Jana Pawła II doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Starszy mężczyzna uderzył hyundaiem w sygnalizatory świetlne.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 15 w rejonie skrzyżowania ul. Jana Pawła II z ul. Granitową. Starszy mężczyzna kierujący pojazdem marki Hyundai, skręcając z ul. Granitowej w ul. Jana Pawła II zjechał nagle na wysepkę rozdzielającą pasy ruchu, a następnie uderzył w dwa sygnalizatory świetlne. Pojazd zatrzymał się na przeciwległym pasie ruchu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wstępnie ustalono, że kierującego hyundaiem oślepiło słońce, w wyniku tego zjechał na wysepkę.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Na skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja świetlna.

2017-10-01 16:59:28
(fot. lublin112.pl, nadesłane Tomasz)

27 komentarzy

 1. Kierowca dkal swojego bezpieczeństwa i innych sam powinien oddać prawko.

 2. Przez to skrzyżowanie , dziennie przejeżdża setki aut, a słońce zawzięło się akurat na dziadka, więc coś ze słońcem nie tak, albo z dziadkiem.
  Policjanci nie mogą z motyka na słońce, to do dziadka z minus pięćset i niech zabiera złom na własny koszt.
  Punkty oczywiście w gratisie.

  • Moim skromnym zdaniem, winny jest źle wyprofilowany zakręt i akurat na torze jazdy dziadunia, złośliwie, ustawione sygnalizatory i inne elementy dezorientujące „młodego” kierowcę.
   Młodego bo uważa się, że na starość się dziecinnieje, co widać np. po panu Krzysztofie Ibiszu.

 3. Co to za bzdury,.,
  „Kierowca skrecajac z granitowej w Jana Pawła II,.,.,” to chyba wyjeżdżając z Lidla dostał skurczu łydki i nie zdjął nogi z gazu albo chciał zawrócić na recznym i się poobijal tylko jak go to slonce wtedy oślepiło,.,. A może ma kórza ślepotę,..

  • Skoro Pani tylko gdyba proszę nie pisać głupot. Byliśmy na miejscu i ustalaliśmy przebieg zdarzenia. Wyjeżdżając spod Lidla w żaden sposób nie dałoby się dokonać takich uszkodzeń to po pierwsze, po drugie obok pojazdu jechał mężczyzna volkswagenem, który wyraźnie zrelacjonował przebieg i hyundai jechał obok niego na pasie i w pewnym momencie zjechał na wysepkę, po wykonaniu skrętu z ul. Granitowej.

Z kraju