Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Najechał motocyklem na leżącego na jezdni mężczyznę i odjechał. Poszkodowany zmarł

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności śmiertelnego w skutkach wypadku na terenie gminy Fajsławice. Nie żyje mężczyzna, po którym przejechał motocyklista. Kierujący jednośladem pozostawił rannego 50-latka na poboczu.

Do zdarzenia doszło w nocy z 16 na 17 czerwca tego roku w miejscowości Siedliska Pierwsze w powiecie krasnostawskim. Śledczy ustalili, że wypadek miał miejsce około godziny 23.

Na leżącego na jezdni 50-letniego mieszkańca gminy Fajsławice najechał mężczyzna kierujący motocyklem. Terenowa honda nie posiadała oświetlenia, zaś kierujący korzystał jedynie z latarki umieszczonej na głowie. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł, a jego ciało nad ranem znalazł mieszkaniec gminy Fajsławice.

W poniedziałek krasnostawscy kryminalni zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Fajsławice. Jak się okazało, nie posiada on prawa jazdy wymaganego do kierowania motocyklem, a jego honda nie jest zarejestrowana. Mężczyzna dzisiaj zostanie przesłuchany przez prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie.

(fot. Policja Krasnystaw)

32 komentarze

 1. Musi teraz świrować to mu wszystko umorzą.

 2. Zmarły nie jednokrotnie leżał po drogach i rowach a teraz narobił tylko komuś kłopotu.

 3. Praktycznie codziennie ten alkoholik stwarzał zagrożenie… zataczał się środkiem jezdni często po zmroku bez żadnych elementów odblaskowych, miałem dwie sytuacje ze prawie rozbiłem auto unikając potrącenia jadąc z malym dzieckiem. Szkoda chłopaka, bo na pewno nie chciał tego zrobić… a teraz zapewne zrobia z niego pirata i zabójcę. Zmarnują mnóstwo życia dla statystyk i tabelek stawiając serię wybujałych zarzutów.

  • I tu masz w 100% rację, odnośnie zmarłego ( zawsze trzeba było mijać w odległości 2 metrów ) jak i młodego że tego nie chciał.

   • Motocyklista też nie święty, jechał do domu na podwójnym gazie.

    • „Na podstawie przepisów Kodeksu karnego (art. 212) dowiadujemy się, że sprawca przestępstwa podlega karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności), jeżeli pomawia firmę lub osobę za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, do których należy między innymi Internet.” aptus.pl. Radziłbym przemyśleć co się pisze w internecie bo nikt nie jest anonimowy.

 4. ŚwieżyCytrusek

  Wiecie co ? Nic. Fakt to fakt. Zajmijcie się robotą ploty nienawistne, wy blokersi, wy chwasty z nadmiarem wolnego czasu.

 5. Racją jest, że denat był znanym w okolicy alkoholikiem, który niejednokrotnie leżał na jezdni w stanie upojenia.
  Sto razy mu się udawało, przyszedł ten stopierwszy….
  A co do młodego… Jakby się zatrzymał i zadzwonił po karetkę, to pewnie byłyby zawiasy, a tak to ze 2 lata na sztywno będzie. Szkoda życia. Pójść siedzieć za takiego karalucha.

 6. Denis Benis tyś jest żałosny,pijak nie pijak to człowiek a nie karaluch, którego można butem zmiażdżyć.Jak można z latarką jechać na łbie.Ja codziennie około 50 km jeżdżę do pracy i już bym kilku pijaków zabił,gdy bym jeździł bez świateł

Z kraju

Polityka i społeczeństwo