690 680 960

Na granicy Lublina i gminy Głusk otwarto zmodernizowane drogi (zdjęcia)

Przecięciem wstęgi oficjalnie oddane zostały do użytkowania dwie wyremontowane w ostatnim czasie drogi w gminie Głusk. Obie znajdują się tuż przy granicy z miastem.

76 komentarzy

 1. Ja pier… każdy chce się ogrzać w blasku felsza. [***]. Niech każdy z osobą powie ile włożył w ten remont? ile czasu spędził na budowie?

 2. twój wpis ,książkowa mowa nienawiści

 3. No bez księcia nie da rady. Przecież droga się rozleci. Co za żenada.

  • Greg, tak właśnie wygląda zaściankowa Polska w III dekadzie XXI wieku tym razem w Głusku tuż przy granicy z Miastem Inspiracji (wcześniej: Lublin) – bez „cołaskabiorcy” nie da rady… 😆

   • Nic się nie zmienia od setek tysięcy lat – zapraszamy szamanów do życia na nasz koszt, utrzymujemy ich przez całe nasze życie z naszych pieniędzy i dożywotnio zapewniamy szamanom ciepłą emeryturę, kilkanaście razy większą, niż nasza, wypracowana uczciwie przez całe nasze życie zawodowe. I to nasi przodkowie mieli chociaż prawo zbiorowego zatłuczenia szamana, gdy jego modły nie posiadały mocy sprawczej – poza niezbędną fluktuacją kadr, oszczędzano w ten sposób na utrzymywaniu domów opieki nad starymi szamanami, oglupionymi czadem magii do reszty, w ramach selekcji naturalnej – przynajmniej jakaś sprawiedliwość wtedy istniała. O tempora, o mores !

 4. W moim regionie (południe) samorządowcy zrozumieli już chyba, że takie „uroczystości” bardziej im szkodzą niż dodają szacunku. Jeśli robi się drogę to pewnego dnia drogowcy zdejmują płotki i po prostu można jeździć. Ludzie czy naprawdę nie widzicie jak to groteskowo wygląda? 500m drogi i wielkie otwarcie. Kiedy zrozumiecie, że to żadne osiągnięcie. Jesteście od tego jak d..a od s….a. Czy ktokolwiek z Was dołożył do tego choć 50 groszy? Ta impreza jest po prostu ŻAŁOSNA.

  • Eulalia (niejaka)

   Nie denerwuj sie tak strasznie (choć rację masz), zważ na to, że w różny sposób ludziom odwala pod deklami, tym tu z nożyczkami w łapkach, akurat tak odwaliło…

   Ciekawe co się z tymi nożyczkami stało, wróciły do gminnego magazynu, czy każdy z tnących swój kawałek wstążki dyskretnie do kieszonki…

   • ma racje , bo tak isprawka nic nie robi tylko jeżdzi i otwiera
    na hu on jest? mogłby rownie dobrze wziać 1/4 etatu przyjsć rano do roboty podpisać cośtam i nie jeździć po tych wszyskich festynach za nasze podatki

 5. Ja p…..le!
  Co za chamstwo! Co za zdegenerowana, patologiczna wolność słowa!
  Na zdjęciu jest 10 osób. Pewnie żadnej z tych osób nie znacie. Nie ma się kogo czepić, to przynajmniej hajda na księdza!
  Dlaczego? Bo w sutannie!
  Skąd wiecie że nie jest dobrym człowiekiem którego warto zaprosić na każdą uroczystość. Jeżeli zrobi przy okazji to co umie najlepiej i to co jest słuszne i to w czym nie ma niczego złego, to chyba dobrze.
  Niektórym jednak wolność słowa kojarzy się wyłącznie z możliwością jego nadużywania.

  • Jasny Gwint !!!

   Skoro jest rozdział Państwa od Kościoła to po jaki bolszy „cha” „dobrodziej” się tam pcha ???

 6. Cieee chorobaaaa !!!

  W trzeciej dekadzie dwudziestego pierwszego wieku, na granicy Lublina i gminy Głusk zrobili se uroczyste otwarcie 500 metrów drogi, a dla bezpieczeństwa Obywateli, na wypadek wszelkiego złego zaproszono „cołaskobiorcę” do wymamrotania zaklęć i pomachania miotłą.

 7. No i co!?
  Wcale się nie pcha. To Ty się pchasz ze swoją napastliwością i ignorancją!
  To nie jest uroczystość państwowa, lecz bardziej wydarzenie społeczne. Przedstawiciele każdej grupy społecznej powinni tam być i cieszyć się, że coś zostało dobrego zrobione dla społeczeństwa.
  Nawet Ciebie by zaprosili, gdybyś coś sobą reprezentował poza brakiem kultury i agresją!

  • Cieee chorobaaaa !!!

   Nawet gdyby mnie zaprosili, to uznałbym to za zbyt wielki zaszczyt dla mnie i nie „przybyłbym”
   tam.
   A póki co mam konstytucyjne prawo do swobodnej wypowiedzi i to w języku zrozumiałym dla każdego, bez zastępowania słów innymi tak jak np. pe…ł hamulca, trzeba tu pisać: „gej hamulca, albo o znanym toruńskim radiu: „Radio z wieprzowa twarzą”, bo nadmierna cenzura redakcyjna nie przepuści komentarza.

   • Dyrdymałko 112 (słownie: sto dwunasty)

    Tak samo jakby ktoś chciał użyć starej polskiej nazwy przybytku dla zmyły nazywanej agencją towarzyską – też nie ma siły, żeby moderator 112lublin, komentarz z takim wrednym słowem, przepuścił.

 8. Cieee chorobaaaa !!!

  Tak wielkie wydarzenie, zwłaszcza ze swoim łaskawym przybyciem, uświetnił je najbliższy szaman, rozpowszechniłem w internecie.
  A co, należy im sie !!!

 9. Bez sikawkowego nic nie otworzą???

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt