690 680 960

Na granicy Lublina i gminy Głusk otwarto zmodernizowane drogi (zdjęcia)

Przecięciem wstęgi oficjalnie oddane zostały do użytkowania dwie wyremontowane w ostatnim czasie drogi w gminie Głusk. Obie znajdują się tuż przy granicy z miastem.

76 komentarzy

 1. Co za hamownia!!!
  Brak szacunku i pokory!!!

  • Masz rację – tak się ładować na cudzą imprezę i to jeszcze w przebraniu i z kropidłem… Czysta „hamownia”!

 2. Większość opublikowanych tu komentarzy sięgnęło dna i nijak się ma do regulaminu, na który powołuje się Redakcja – zwłaszcza do punktu 5. A Redakcja, zobowiązująca się do moderowania i blokowania łamiących regulamin, co na to? Usunęła stąd chyba ze trzy tylko komentarze – w tym mój, który był odpowiedzią (na pewno niełamiącą regulaminu) na niezwiązane z tematem dyrdymały jakiegoś nieszczęśliwego i sfrustrowanego Felka. Czynicie z tego forum chlew, twierdząc obłudnie, że to w imię tolerancji, postępu, szacunku dla prawa… Z uporem godnym lepszej sprawy promujecie bez wstydu (pytanie, co obecnie znaczy to słowo i jaki jest teraz jego zakres znaczeniowy) chamstwo, nienawiść, głupie prostactwo, podłość. Mieszacie z błotem ludzi, o których, jak ktoś już wspomniał, nic nie wiecie, nie znacie ich i ich zasług w powstaniu tej drogi. Przeszkadza wam ksiądz, bo to teraz na topie dołożyć „czarnemu”, dokopać – bo przecież nie możecie być w tyle „postępu, cywilizacji, tolerancji” – prawda? Żal mi was, bo jesteście bardzo biedni. Nie macie światu nic do zaoferowania – poza swym chamstwem, pustą duszą, nienawiścią. Ktoś musi wam to powiedzieć – mimo wizji hejtu, którym zastąpiliście ludzki język i obyczaje.

  • 100% prawdy i racji , dno sięgnęło jeszcze głębiej , czyli drugiego dna…..

  • a co ma wiara (stąd wizyta księdza) do budowy dróg ?
   wyjaśnij proszę ten związek…

   • A co wspólnego ma wasz hejt z tym, czego tak ponoć bronicie – z tolerancją zwłaszcza? I w czym tobie osobiście przeszkadza obecność księdza? Ma prawo, jak i inni poruszać się w przestrzeni publicznej. Tu został zaproszony, był gościem. W czym problem? Świat jest tak wielki, że wystarczy w nim miejsca dla wszystkich – także dla księdza. Codziennie spotykam ludzi, których zachowania, sposobu bycia, poglądów lub wyglądu nie akceptuję. Ale nie rzucam w nich kamieniem, nie poniżam, nie domagam się usunięcia ich. I nie trzeba koniecznie metrykalnej wiary, by być po prostu człowiekiem i zachowywać się jak człowiek. Znam paru zdeklarowanych ateistów, którzy szanują moją wiarę, akceptują obecność księdza i nie kamienują chrześcijan. A wy? Kim wy jesteście? Jak nazwać was – ujadających bez końca? I w czym wiara przeszkadza budowie dróg?

 3. To ja tylko tak klasycznie zapytam, przy okazji tamtych okolic, jak tam Zorza, drodzy urzędnicy?

 4. Katolíku 👍👍👍
  Co się dzieje dzisiaj z tymi ludźmi?
  Kiedyś, powojenne pokolenie było inne.
  Ludzi łączyła więź przyjaźni, troski o drugiego, odnosili się do siebie z szacunkiem i empatią.
  Teraz jest inaczej.
  Czy naprawdę tylko wojna jest w stanie przypomnieć ludziom że są ludźmi i że żyją wśród ludzi!?
  Kiedyś tak nie było.

  • Zorza to już Lublin a tu inne władze, które z obrzeżnymi ulicami nic nie robią …

 5. Żenada …wielka mi rzecz kilkaset metrów drogi .Faktycznie jest co „otwierać ” A panowie w sutannach jakby mieli trochę rozumu to odmawiali by udziału w takich „uroczystosciach ,bo chluby im to na pewno nie przynosi w wśród wiekszosci ludzi budzi niesmak i zażenowanie

 6. Na kij ten czarodziej tam?

  • I tak nie zrozumiesz. Nie na twoją to głowę.

   • To prosimy o wyjaśnienie. Jaki jest sens uczestniczenia w takich ceremoniach przedstawicieli KK.

    • Odpowiedź na twoje pytanie padła już wyżej. Tłumaczenie nic nie da – nie zrozumiesz. Nie jest ci to dane.

     • Czyli brak jest logicznego uzasadnienia?

      • Czego ty oczekujesz od tego człowieka. Logicznego uzasadnienia? Nie dyskutuje z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem. Poza tym dyskusja opiera się na argumentach i uzasadnieniach a spójrz jeszcze raz na jego komentarze 😉 nie jest nam dane niestety

       • No tak, masz rację :).

       • A jeśli to „ciemnogród” ma rację? A co, jeśli to wszystko prawda? Jesteś pewny, że tylko twoje „szkiełko i oko” jest źródłem ostatecznej prawdy? Może jakiś dowód – konkretny, bez wyzwisk? Bo jak dotąd to niewiele masz do powiedzenia – poza wyzwiskiem i pustymi frazesami. Nie bądź pewny swej pewności, bo to ty możesz okazać się idiotą. I co wtedy?

 7. Fanatycy religijni publikujący posty na tym forum zapominają, że Polska jest krajem świeckim (jeszcze) i jako kraj swiecki powinna być neutralna światopoglądowo. Mnie np. razi bezczelne panoszenie się kleru katolickiego i wciskanie w każdy skrawek przestrzeni publicznej.

 8. Jaki ciemnogród, ja pierdziele. Pewne pokolenie musi chyba wymrzeć żeby się coś zmieniło w tym kraju z gówna i dykty. Wstyd na cały kraj. Z resztą Lubelskie słynie z katopatologii i ciemnogrodu. Klechę to trzeba było pogonić stamtąd na kołach tak samo jak tych wieśniaków. Jak już chcą się szczycić,że 500m drogi zrobili to powinien to inżynier budowy otwierać. W cywilizowanym kraju zrobiliby dziesiątki kilometrów i nie trzeba by było żadnych szopek robić.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku