Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mateusz Morawiecki: „Wzywam do izolacji prezydenta Rosji. Polska pomoże Szwecji i Finlandii w razie ataku Rosji” (wideo)

Podczas konferencji PISM Strategic Ark premier Mateusz Morawiecki zaznaczył, że jeśli Ukraina wygra z Rosją, to będzie przede wszystkim jej zwycięstwo. Natomiast jeśli przegra, będzie to przegrana nas wszystkich i koniec świata, jaki znamy. – Dlatego wzywam do izolacji prezydenta Rosji. Owszem, dyplomacja wymaga dialogu, ale nie negocjuje się z terrorystami. Przestępcy muszą zostać osądzeni, a ideologia ruskiego miru musi zostać pokonana i wyeliminowana – ocenił premier.

46 komentarzy

 1. W razie w 😉 na front wysłać: Morawieckiego, Ziobro, Kurskiego, Nitrasa, młodego Wałęsę, Kopacz, Schetynę, Siemoniaka, Sikorskiego, Nowaka, Rostowskiego i Kidawe z Tuskiem do niesienia horagwii 😉

 2. Czyli trzeba to na odwrót interpretować panie Pinokio

 3. A powiedzieć Wam, jak PiS-owcy „izolują” Rosję? Polski import towarów z Rosji wzrósł między styczniem a marcem b.r. o 5 mld zł 🙂 Oficjalne dane GUS.

 4. Czym pomoże , brygadami WOT ? czy nie skończonymi fregatami ? a może niezamówionymi helikopterami maciara?
  pogadaj sobie ,
  Elektorat pis to łyknie razem ze szwecją , finlandią i św. mikołajem !

 5. Nie Polska a rząd pomoże…. Oby do wyborów.

  • A po wyborach czego się spodziewasz? Że niby coś się zmieni? Ich tylko obchodzi frekwencja, a która partia by nie wygrała to będzie kontynuować taką politykę, jak nakaże Izrael… Bo chyba nie myślisz, że Polak w Polinie może zostać premierem…

 6. Nie dla ukrainy w UE. Ten kraj nie jest na to przygotowany.

 7. A co on tak nagle przeciwko swoim???

 8. Wzywam do izolacji partii PiS od wszelkich działań ekonomiczno-gospodarczych!

 9. wszyscy, którzy obrażają tu Premiera są ruskimi trollami. ostatnio dostali mnóstwo kasy i opluwają rząd. uważajmy na nich.

 10. Mów za siebie panie premier… Szerokiej drogi.