690 680 960

Poznał ją na portalu randkowym, obiecywała wspólną przyszłość. Przelał jej kilkanaście tysięcy złotych

48-latek z powiatu ryckiego przekazał kobiecie poznanej na portalu randkowym ponad 17 tysięcy złotych. Kobieta obiecywała wspólną przyszłość.

W miniony wtorek do policjantów z Ryk zgłosił się 48-latek i przekazał mundurowym, że padł ofiarą oszustwa. Z relacji mężczyzny wynikało, że w połowie lutego na portalu randkowym nawiązał kontakt z kobietą.

Nieznajoma obiecywała mu wspólną przyszłość, twierdziła, że do niego przyjedzie i wspólnie zamieszkają. Po jakimś czasie zaczęła zwracać się do niego z prośbą o przelanie jej różnych kwot twierdząc, że potrzebuje pieniędzy na paliwo, aby do niego przyjechać, na naprawę samochodu, na spłatę zadłużonego mieszkania.

Następnie znajoma z Internetu pisała, że ma trudną sytuację finansową, gdyż ma zadłużone mieszkanie. Mężczyzna chcąc pomóc kobiecie do kwietnia wysłał jej kilkanaście przelewów na łączną kwotę ponad 17 tysięcy złotych.

Pomimo obietnic przyjazdu, kobieta nie pojawiła się u 48-latka. To przekonało pokrzywdzonego, że został oszukany. Mężczyzna nie posiada żadnych bliższych danych kobiety niż te widniejące na portalu randkowym. W tej sprawie ryccy policjanci prowadzą postępowanie.

(fot. pixabay.com)

14 komentarzy

  1. ludzie wierzy się psu nigdy babie 😛

  2. ze poszedł na policje myslałam ze ludziom w takiej głupocje na to nie wpadna

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej