Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mateusz Morawiecki: „Wzywam do izolacji prezydenta Rosji. Polska pomoże Szwecji i Finlandii w razie ataku Rosji” (wideo)

Podczas konferencji PISM Strategic Ark premier Mateusz Morawiecki zaznaczył, że jeśli Ukraina wygra z Rosją, to będzie przede wszystkim jej zwycięstwo. Natomiast jeśli przegra, będzie to przegrana nas wszystkich i koniec świata, jaki znamy. – Dlatego wzywam do izolacji prezydenta Rosji. Owszem, dyplomacja wymaga dialogu, ale nie negocjuje się z terrorystami. Przestępcy muszą zostać osądzeni, a ideologia ruskiego miru musi zostać pokonana i wyeliminowana – ocenił premier.

46 komentarzy

 1. Chciałbym zobaczyć starcie tych dwóch wojowników jeden na jeden- Morawiecki konta Putin. Skończyłoby się na tym, że Morawiecki obsrałby zbroje po pachy, a Putin zabiłby go śmiechem.

 2. Morawiedzky na biznesach z samym tylko kościołem zarobił 15 milionów i w razie draki czmychnie do Tel Awiwu i cyk rząd na emigracji a nas chce lekką ręką na front wysyłać, bo przecież bóg honor ojczyzna.

 3. Polska,matole,nie ma pieniedzy na opał na zime,a ty nadstaeiasz d.. obywateli,bo sam uciekniesz do izraela,gdzie twoi mocodawcy.

 4. A co na to ,,nasz człowiek w Warszawie”?

 5. Węgiel jest tylko pojedzie na Ukrainie bo obiecaliście a polak moze nie ma 2300 na tona węgla on może zamarzać w zimie wszystkim dają my płacimy tylko skąd brać

 6. Trole pełowskie dostały podwyżkę czaskowski był u Sorosa .

 7. No proszę ile tu putinowskiego dziadostwa się naprodukowało. Typowi egoiści, własny tyłek by sprzedali byle by tylko w jakiś sposób porządnie mu ulżyć.

 8. Co ten człowiek bredzi niech chwyta za broń i walczy na Ukrainie o ile ma jaja.
  Stroszenie piór to przed swoją zoną może czynić, patriota z piórem.

 9. Już całkiem mu odbiło.Kto go tak szczuje?