690 680 960

Kubańska grupa Pasion de Buena Vista wystąpi w Lublinie ze swoim show. Mamy dla Was zaproszenia

Osoby, które z wypiekami na twarzy oglądały Buena Vista Social Club, lub bezustannie słuchają muzyki z tego filmu, nie mogą przegapić występu na żywo grupy Pasion de Buena Vista. Są to kubańscy artyści, którzy zachęceni zachwytem polskiej publiczności oraz spektakularnym sukcesem ich poprzednich występów, postanowili ponownie odwiedzić nasz kraj.

Rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy po raz kolejny zabiorą w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany, pokażą rajskie zakątki karaibskich wysp, aby można było poczuć w sobie prawdziwą kubańską radość. Gwarancją najwyższej jakości show jest fakt, iż większość z członków Pasion de Buena Vista występowała z legendarnym Buena Vista Social Club.

Kilka lat temu artyści z ówczesnej grupy byli bohaterami niesamowitego zapadającego w pamięci filmu pt. Buena Vista Social Club, który był swoistą rejestracją z sesji muzycznych grupy. Szczera pasja i nieposkromiona energia latynoskiej ognistej muzyki sprawiają, że widzowie zakochują się w tych tradycyjnych kubańskich rytmach nie mogąc o nich zapomnieć. Dziś przez większość krytyków zostali okrzyknięci godnymi ich następcami.

W zespole śpiewają m.in. Maida Grandeurs i Antonio Castro, którzy występowali na jednej scenie z legendarnymi Ibrahimem Ferrerem, Juanem de Marcos, Gonzalesem oraz Compay’em Segundo. Można też ich bardzo często spotkać na jednej scenie z Omarą Portuondo. Tancerze wywodzą się natomiast z legendarnego nocnego klubu Hawany – kabaretu Tropicana, do którego od 70 lat co noc ustawiają się kolejki chętnych by obejrzeć wspaniałe rewie. Pasion de Buena Vista to rewelacyjne kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku. To zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki, pięknej scenografii i porywającej choreografii.

Niepowtarzalni muzycy, najpopularniejsi piosenkarze i niewiarygodni tancerze tworzą wyjątkowe przedstawienie, które zarazi Cię humorem i temperamentem Kuby. Wraz z unikalną mieszanką melancholii i szczęścia, wraz z rytmem, który wkrada się pod skórę, wraz z melodią i ruchami, które trafiają prosto do serca, artyści zapalą w Tobie ogień kubańskiego pożądania życia. Pasion de Buena Vista jest prawdziwą deklaracją miłości do Kuby. Znany tancerz i choreograf Francisco Blanco Prada obiecuje: „Ten występ wprowadzi Cię w nowy wymiar tańca i śpiewu, Pasion de Buena Vista – to najczystszy kubański ogień.”

Niebawem Ci rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy wystąpią w Lublinie. Wydarzenie odbędzie się w dniu 1 lutego w Centrum Spotkania Kultur. Bilety są do nabycia na www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl
oraz w Salonach Empik.

Dla naszych czytelników mamy cztery pojedyncze wejściówki na lubelski występ Passion de Buena Vista, o godzinie 19:00. Wystarczy na adres: [email protected] wysłać maila. Otrzyma je pierwsza, piąta, dziesiąta i piętnasta osoba. Odbiór zaproszeń w piątek w godzinach 9-15 w naszej redakcji przy ul. Nałęczowskiej 51A w Lublinie. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w czwartkowy wieczór. W mailu warto podać swój numer telefonu, dzięki temu laureaci otrzymają sms z informacją o otrzymaniu wejściówki.

60

62

(fot. nadesłane)
2018-01-23 23:07:23

2 komentarze

  1. a na mecz pucharu europy azoty puławy 11.02 będzie konkurs?

  2. A Milano kiedy wystąpi???

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…