Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Komarno: Volkswagen uderzył w drzewo. Nie żyje 22-latek

W nocy z piątku na sobotę w Komarnie doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu auta z drzewem śmierć poniósł 22-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w miejscowości Komarno w powiecie bialskim. Około godziny 2 na drodze wojewódzkiej nr 811, pomiędzy Białą Podlaską a Konstantynowem, volkswagen passat prowadzony przez 22-letniego mężczyznę zjechał z drogi i uderzył w drzewo rosnące na poboczu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. 22-letni kierowca w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

2016-02-27 10:16:36
(fot. ilustr. lublin112.pl)

16 komentarzy

 1. Sto dwunasty niedorzecznik prasowy

  Nie znam dokładnej przyczyny, która zadecydowała, że nieodżałowanej pamięci tragicznie zmarły, postanowił zlikwidować samochód drzewo i siebie (przy okazji), ale pozostanie w pamięci jako przydrożny znicz.
  Jak ktoś go tam zaświeci.

 2. czekam na koment pt drzewo zabiło chłopaka

  • Pan derechtor Solejuk w relacji na żywo z ławeczki

   Właśnie, wszystkiemu winne jest to drzewo. Jakby go tam nie było ten młody, jeszcze przecież niezbyt doswiadczony człowiek, pojechaaałby se w pole, albo do jakiej obory.
   Ale wtedy gdybalibyśmy na temat co by było, jakby tego pola czy obory nie było.

 3. W pojeździe obowiązkowo jest trójkąt gaśnica a ja nakazał bym żeby dla tych co mają prawo jazdy mniej niż 10 lat obowiązkowo była cegła pod pedałem gazu

 4. Swawolny Chichot Losu

  To wydarzenie wyraźnie świadczy o tym, że łatwiej w Polsce uzyskać prawko, niż dolać do łbów oleju.
  Będę tamtędy przejeżdżał to zawieszę dziękczynny krzyżyk na tym drzewie.

 5. co by nie było przyczyną to szkoda chłopaka. Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny.

 6. mam Passata w TDI jestem królem polskiej wsi !

  • a co do tego ma jakim autem się poruszał? a ty co masz za auto ze tak piszesz….szkoda chłopaka wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny.

   Zgłoś komentarz

 7. Nikt z Was nie chce nigdy odebrać telefonu i usłyszeć: twój syn, brat nie żyje. Skończcie te głupie komentarze i podnoszenie swojego ego czyjąś tragedią. Szkoda chłopaka i jego rodziny. Wyrazy współczucia

  • Zapewniam Cię Magdo, że jestem daleki od podnoszenia sobie ego za pomocą komentarzy w 112, jednak nie żal mi żadnego durnia, który zatracił instynkt samozachowawczy i pędzi ku swojej zgubie co mechaniczny koń wyskoczy.

   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
   Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
   Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

 8. Zastanawiający

  Oczywiście to wielka tragedia, nie ma co do tego wątpliwości. Wielki wyrazy współczucia dla najbliższych. Jedno mnie zastanawia – bardzo często na 112 podają informację o wypadkach śmiertelnych w okolicach Białej, Radzynia, Międzyrzeca, Parczewa. Co w tym rejonie jest nie tak że tyle, zwłaszcza młodych ludzi ginie na drogach.

Z kraju