Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ford roztrzaskał się na drzewie, młody kierowca zginął na miejscu (zdjęcia)

W sobotę przed północą w miejscowości Barłogi doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Osobowy ford uderzył w drzewo, młody mężczyzna kierujący autem poniósł śmierć na miejscu. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 23.00 w miejscowości Barłogi, w gminie Kurów w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na trasie Kurów – Michów pojazd osobowy uderzył w drzewa. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

W rejonie wypadku ratownicy zastali pojazd osobowy marki Ford, który uderzył w przydrożne drzewa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochód poruszał się od strony Kurowa. Na łuku jezdni kierowca stracił panowanie nad autem, które następnie wypadło z drogi i uderzyło w rosnącą po prawej stronie kępę drzew.

Kierowca został uwięziony w rozbitym pojeździe. Strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi ratownictwa drogowego, aby go ewakuować. Niestety pomimo starań ratowników nie udało się uratować jego życia. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Ofiarą jest młody mężczyzna. W rejonie wypadku występowały utrudnienia z przejazdem, droga przez kilka godzin była zablokowana.

PRZECZYTAJ

Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty. Droga jest zablokowana (zdjęcia)

17 komentarzy

  1. Osobowy ford uderzył w drzewo, młody mężczyzna kierujący autem poniósł śmierć na miejscu – bez względu na markę pojazdu, każdemu sie może zdarzyć

Dodaj komentarz