Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pieszy został wciągnięty pod tylną oś pojazdu osobowego. Zmarł po przewiezieniu do szpitala

Wczoraj po południu w Kurowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku na jezdnej z ulic. Nie żyje pieszy, który został potrącony przez pojazd osobowy i wciągnięty pod tylną oś auta.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 17.00 w Kurowie w powiecie puławskim, na ul. Tadeusza Kościuszki. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że miał tam miejsce wypadek drogowy z udziałem pieszego.

– Z informacji przekazanych przez 39-latka kierującego mitsubishi wynika, że zauważył idącego chodnikiem mężczyznę, który zachwiał się i upadł na jego pojazd, a następnie został wciągnięty pod tylną oś. 54-letni pieszy z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie niestety po kilku godzinach zmarł w wyniku odniesionych obrażeń – informuje podkomisarz Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Puławscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Wczoraj wieczorem na terenie powiatu puławskiego doszło do drugiego tragicznego zdarzenia drogowego. W miejscowości Barłogi pojazd osobowy uderzył w drzewo. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 22-latek z gm. Abramów. O wypadku pisaliśmy dziś rano. Szczegóły i zdjęcia w linku poniżej.

PRZECZYTAJ

Ford roztrzaskał się na drzewie, młody kierowca zginął na miejscu (zdjęcia)

Dodaj komentarz